انتخابات ریاست جمهوری
1389/10/22 16:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

کشورهای جنبش عدم تعهد و امریکای لاتین با ایران در نشست استانبول همراهی خواهندکرد

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای عضو جنبش عدم تعهد و امریکای لاتین به همراه ترکیه وبرزیل ایران را در نشست استانبول یاری خواهند کرد.

سیدعلی آقازاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به دور جدید فعالیت های دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران برای نشست استانبول گفت:ایران ثابت کرده است در راستای استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای بسیار موفق بوده است لذا کارشکنی های دشمنانی چون امریکا و انگلیس راه به جایی نخواهد برد.

وی افزود: اثبات حقانیت ایران در بدست آوردن انرژی هسته ای و استفاده درست از آن سبب شده است که کشورهای مختلف جهان درصد همکاری با کشورمان برآیند.

آقازاده با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی کشور در آستانه نشست استانبول از مقامات کلیه کشورها جهت تحقق اهداف مورد نظر خود دعوت به عمل آورده گفت:این دعوت ها در راستای اثبات حق جمهوری اسلامی ایران برای استفاده از انرژی صلح امیز هسته ای می باشد و به طور قطع موفق آمیز خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت:علاوه بر ترکیه و برزیل کشورهای عضو جنبش عدم تعهد و آمریکای لاتین جمهوری اسلامی ایران را در نشست استانبول همراهی خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet