هدر موبایل
1389/10/22 11:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قربانی:

اصولگرایان و اصلاح‌طلبان در آینده با یکدیگر رقابت انتخاباتی خواهند داشت

**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، با اعتقاد به اینکه در انتخابات آینده گرایش مردم به سمت اصولگرایی است، گفت: البته مطمئنا در انتخابات آینده اصلاح‌طلبان و اصولگرایان در رقابت انتخاباتی با یکدیگر فعال خواهند بود.

موسی قربانی در گفت‌وگو با ایسنا، دیدگاه‌های سیاسی را به سه گروه اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و گروه‌های خارج از چارچوب نظام تقسیم‌بندی کرد و گفت: علاوه بر دو گروه اصولگرا و اصلاح‌طلب، گروهی موسوم به گروه‌های خارج از چارچوب نظام حضور دارند که در برهه‌هایی از زمان خود را به دو گروه اصلاح‌طلب و اصولگرا نزدیک می‌کنند.

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان و اصولگرایان نیز به چند گروه تقسیم می‌شوند، گفت: اصلاح‌طلبان طبق گفته خودشان به 18 گروه برآمده از 2 خرداد تقسیم می‌شوند و اصولگرایان نیز در تقسیمات جداگانه‌ای همچون ائتلاف پیروان امام و رهبری، جناح طرفدار دولت و ... می‌گنجند.

این نماینده اصولگرای مجلس هشتم در ادامه با اعتقاد به اینکه گرایش جامعه به سمت اصولگرایی است، گفت:‌ در صورتی که گروه‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا در شرایط عادی برای حل مشکلات مردم تلاش کنند باز هم گرایش مردم و جامعه به سمت اصولگرایان است که پیروزی اصولگرایان در هفت انتخابات گذشته یعنی در دو دوره انتخابات مجلس،‌ ریاست جمهوری، شوراها و خبرگان رهبری موید این موضوع است.

قربانی همچنین با تاکید بر اینکه ایجاد انشقاق در بین جریان اصولگرایی آفتی برای حضور آنها در انتخابات به شمار می‌آید، افزود: در شرایط فعلی به دلیل انجام چند کار خوب در بخش مسکن و اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها توسط دولت و مجلس، احتمال افزایش بیش از پیش اقبال عمومی به اصولگرایان را زیاد کرده است که با این تفاسیر با قطعیت می‌توان گفت که گرایش مردم در انتخابات آینده بیشتر به سمت اصولگرایان است.

وی در ادامه به حضور همه طیف‌های سیاسی در انتخابات آینده اشاره و اظهار کرد: با وجودی که گروه‌های سیاسی در انتخابات حضور پیدا می‌کنند اما بعضا برخی از این گروه‌ها برای توجیه شکست‌های احتمالی آینده‌شان به نوعی پیشگیری دست می‌زنند و حضور خود را در صحنه انتخابات از پیش اعلام نکرده یا اینکه برای حضورشان شرط و شروط می‌گذارند.

قربانی افزود: این افراد و گروه‌ها در این ترفند نیروهای خود را به صورت پنهان در شهرستان‌ها پخش کرده تا بتوانند رای لازم را کسب کنند و در صورت رای نیاوردن و عدم اقبال عمومی شکست خود را به نوعی توجیه نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet