هدر موبایل
1387/05/08 12:07:00
سرویس اقتصادی

خباز: تحول اقتصادی باید از سال 84 انجام می‌گرفت

"محمدرضا خباز" در خصوص طرح تحول اقتصادی گفت: این کار باید از سال ۸۴ انجام می‌گرفت و در واقع دولت به تکلیف خود عمل می‌نماید.

مخبر کمیسیون اقتصادی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در مورد نقش کمیسیون ویژه مجلس افزود: وظیفه کمیسیون ویژه این نیست که در جزییات این طرح دخالت نماید بلکه کمیسیون ویژه باید بحث های کلان را مدنظر داشته باشد و در این راستا با دولت همیاری کند.

مخبر کمیسیون اقتصادی با اشاره به توزیع فرم های خانوار،‌ گفت: توزیع فرم‌ها در حال حاضر بین اقشار مردم کار خبطی نیست و دولت به وظیفه خود عمل می نماید.

وی در پاسخ به اینکه ایا با توزیع این فرم ها در بین تمام اقشار مردم تعریف مشخصی از دهک های جامعه در اختیار داریم یا خیر گفت: توزیع فرم و اینکه آیا دارای کیفیت لازم می باشد یا خیر جزو کارهای اجرایی می باشد و دولت به این وسیله در نظر دارد دهک های 9 و 8 و 7 و تا دهک 6 و 5 را از هم جدا نماید.

نماینده کاشمر در ادامه گفت: هدف دولت این نیست که به تمام دهک ها نیز به صورت مساوی و یکنواخت یارانه ها را تقسیم نماید و در نظر دارد تا این یارانه ها را بر مبنای درآمدهای دهک های مختلف در اختیار آنها قرار دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet