حلول ماه ربیع الاول
1389/10/23 14:35:00
سرویس اقتصادی
ادیانی‌راد:

کارخانه کک‌سازی سوادکوه سه هزار شغل ایجاد می‌کند

**نماینده، مردم قائـمشهر،سوادکوه و جـــویبار از احداث کارخانــه کک‌سازی در شهرستان سوادکوه خبر داد و گفت این کارخانه ظرفیت ایجاد سه هزار شغل را دارد.

سید علی ادیانی‌راد در گفت‌وگو با روزنامه «وارش» مازندران گفت: یکی از مشکلات مردم در حوزه انتخابی ما بحث اشتغال است. در سفر سوم هیأت محترم دولت به استان مازندان شاهد مصوبات خوبی در این زمینه بودیم.

این نماینده ادامه داد: از جمله مصوبات در حوزه انتخابی ما احداث کارخانه کک‌سازی، کارخانه فولاد کوره بلند (کارخانه ذوب‌آهن) در شهرستان سوادکوه، تقویت و توسعه شهرک صنعتی، احداث دهکده المپیک و شهرک صنعتی بازیافت در شهرستان جویبار است.

ادیانی‌راد در ادامه افزود: یکی از این مصوبات، احداث کارخانه کک‌سازی در شهرستان سوادکوه است. این پروژه، اقتصادی یکی از مهمترین طرح‌هایی است که مجوز احداث آن از سازمان محیط زیست کشور گرفته شده است و به زوری شاهد احداث آن خواهیم بود. عملیات ساختمانی این پروژه نیز از چند ماه پیش آغاز شده است.

وی گفت: برای این کارخانه سرمایه‌ای بالغ بر 150 میلیارد تومان درنظر گرفته شده که ظرفیت تولید 300 هزار تنی را دارا می‌باشد. با راه‌اندازی این کارخانه فرصت شغلی برای 3 هزار نفر ایجاد خواهد شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet