خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/10/24 10:31:00
سرویس بین الملل
کوثری با رد ادعاهای سازمان های اطلاعاتی آمریکا:

فعالیت‌های هسته‌ای ایران روال طبیعی دارد

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه گزارش ارائه شده از سوی سازمان های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ایران دور از واقعیت است، خاطرنشان کرد: فعالیت‌های هسته‌ای ایران روال طبیعی خودش را دنبال می کند.

"اسماعیل کوثری" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به گزارش سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی، گفت: اطلاعاتی که دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی می دهند از واقعیت‌ بسیار بسیار دور است.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، تصریح کرد: برخلاف ادعاهای سامان‌های اطلاعاتی آمریکا نه تنها حرکت هسته‌ای کشورمان کند نشده بلکه به لطف خدا با تجاربی که دانشمندان هسته‌ای ایران کسب کرده‌اند، سرعت کار بیشتر هم می‌تواند باشد.

وی با بیان اینکه تحریم‌ها بر روی جمهوری اسلامی اثری نداشته است، افزود: تاکنون کارها در ایران بر اساس روال طبیعی خود پیش رفته و دنبال می‌شود.

کوثری با تکراری خواندن طرح ادعاها از سوی سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ایران، گفت: همه می دانند، غربی‌ها هر موقع که نزدیک مذاکرات با جمهوری اسلامی می‌شوند، دست به چنین کارهایی می‌زنند، بنابراین ما بر اساس آن برنامه‌ریزی که دانشمندان ما دارند فعالیت‌های هسته‌ای خود را دنبال می‌کنیم.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، اخیرا سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی با حمایت از ترور دانشمندان هسته ای ایران مدعی شدند که سرعت فعالیت‌های هسته ای تهران کندتر شده است.

این سازمان ها مدعی اند که کاهش سرعت پیشرفت فعالیت‌های هسته‌ای ایران به دلیل بروز مشکلات فنی و کمبود نیرو بوده است.

براساس این گزارش‌های منتشره، ادعا شده که فشارهای سیاسی به ایران بی تاثیر نبوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet