هدر موبایل
1389/10/25 10:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اراک:

هدفمندی یارانه‌ها اقتصاد کشور را متحول خواهد کرد

**نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس در ارزیابی از سه هفته نخست اجرای طرح هدفمندشدن یارانه‌ها، گفت: خوشبختانه از همان روزهای آغازین این طرح، مردم همراهی بسیار خوبی با دولت داشتند و آن چیزی که مشاهده شده است، جا افتادن این طرح در بین مردم است.

سیداحمد لطفی در گفت‌و‌گو با ایسنا، با تاکید بر توجه هرچه بیشتر به بخش کشاورزی و صنعت، تصریح کرد: بدون شک اجرای این طرح اقتصاد کشور را رونق خواهد بخشید و همه باید در این راستا به دولت کمک کنند و خوشبختانه مردم هم تاکنون با دولت هماهنگ حرکت کرده‌اند. در هیچ جای دنیا مردمی به خوبی مردم ایران وجود ندارد که باید برای قدردانی تلاش شود تا فشاری به آنها وارد نشود.

لطفی گفت: البته در بخش کشاورزی و صنعت مشکلاتی را شاهد بودیم که پیشنهاداتی به دولت داده شد، و به‌زودی بسته حمایتی دولت از این دو بخش اعلام خواهد شد.

وی افزود: شاید در برخی بخش‌ها مشکلاتی را شاهد باشیم اما، در مجموع جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد؛ چراکه، دولت برای اجرای این طرح وقت زیادی گذاشته است؛ هفته گذشته هم در بازدیدی که از ادارات و سازمان‌های استان داشتم، همه با طرح هماهنگ شده بودند.

نماینده اراک در خصوص سانحه هواپیمای تهران - ارومیه و اقدامات مجلس در رابطه با کاهش این قبیل سوانح به خبرنگار ایسنا گفت: به نوبه خود این سانحه دلخراش را به بازماندگان و خانواده‌های حادثه‌دیدگان تسلیت می‌گویم؛ ناوگان هواپیمایی کشور یک ناوگان قدیمی است که باید نوسازی شود، و قبلا هم تذکراتی در این خصوص داده شده و مسوولان مربوطه به کمیسیون‌های مجلس دعوت شده‌اند؛ خوشبختانه تعداد زیادی هواپیمای جدید وارد خط هوایی کشور شده اما، امیدواریم این کار به طور کامل انجام شود.

لطفی در خصوص راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری در استان مرکزی توسط جهاددانشگاهی گفت: در این رابطه نامه‌ای را به وزیر بهداشت تحویل دادیم و هفته گذشته هم کارشناسان وزارت بهداشت بازدیدی از مکان این مرکز در اراک داشتند؛ وزیر بهداشت در این رابطه قول مساعد به ما داده و تاکید داشت که این مرکز هرچه سریع‌تر راه‌اندازی شود، و امیدواریم تا پایان سال شاهد استقرار مرکز درمان ناباروری توسط جهاددانشگاهی در اراک باشیم.

وی تصریح کرد: راه‌اندازی این طرح از نیازهای استان مرکزی است و ما با راه‌اندازی این مرکز می‌توانیم به یکی از قطب‌های کشور در درمان ناباروری تبدیل شویم؛ اعتقاد داریم مجموعه علمی کشور کامل است و در این رابطه هم موفق خواهیم بود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس در پایان با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در جهاددانشگاهی استان مرکزی اظهار کرد: اعتقاد داریم جهاد دانشگاهی در راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری در اراک صد در صد موفق خواهد بود و البته همه باید به این نهاد کمک کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet