حلول ماه ربیع الاول
1389/10/25 10:20:00
سرویس صحن
در جلسات علنی این هفته بررسی می‌شود؛

گزارش عملکرد بخش صنعت در برنامه چهارم

**نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی این هفته گزارش کمیسیون صنایع و معادن درمورد ارزیابی عملکرد بخش صنعت کشور و مقایسه آن با اهداف و تکالیف برنامه چهارم توسعه را بررسی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجلس شورای اسلامی طی هفته جاری به بررسی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی درمورد لایحه نحوه رسیدگی به تخلفات و اخذ جریمه‌های مربوط به امور حمل و نقل و عبور و مرور وسائل نقلیه (اعاده شده از شورای محترم نگهبان)، گزارش کمیسیون صنایع  و معادن درمورد لایحه اصلاح قانون معادن می پردازد.

نمایندگان مجلس همینطور در جلسات علنی این هفته گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی درمورد لایحه تشکیلات دادسرا و دادگاه عالی و نظارت انتظامی بر رفتار قضایی را بررسی می کنند.

بررسی گزارش کمیسیون صنایع و معادن درمورد ارزیابی عملکرد بخش صنعت کشور و مقایسه آن با اهداف و تکالیف برنامه چهارم توسعه  (دراجرای بند «6» ماده «33» آیین‌نامه داخلی) ، گزارش کمیسیون اصل نودم قانون اساسی درمورد شکایت واصله از ارائه اجباری بیمه‌نامه‌های شخص ثالث شرکتهای بیمه پارسیان و بیمه ملت توسط برخی شرکتهای تولید‌کننده خودرو و گزارش کمیسیون صنایع و معادن درمورد تحقیق و تفحص از حادثه انفجار معدن باب‌نیزو کرمان از جمله مواردی است که در دستورکار هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

همچنین سؤال "محمدرضا خباز" نماینده کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد از وزیررفاه و تأمین اجتماعی، سؤال "حمید رسایی" نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سوال "علی‌اصغر یوسف‌نژاد" نماینده ساری از وزیر اموراقتصادی و دارایی و سؤال "علی‌مطهری" نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر از وزیر اموراقتصادی و دارایی در دستور کار جلسات علنی این هفته مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet