حلول ماه ربیع الاول
1389/10/25 11:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دبیر مجمع نمایندگان تهران:

تا زمانی‌که تکلیف مجسمه‌های ربوده‌شده روشن نشده نباید برای جایگزینی آنها هزینه کنیم

**دبیر مجمع نمایندگان تهران، با توجه به گذشت یکسال از ربوده شدن مجسمه‌های پارک‌های تهران و ساخته شدن مجسمه‌های جدید، گفت: تا تکلیف مجسمه‌های ربوده شده مشخص نشده است به صلاح نیست که برای جایگزینی مجسمه‌های جدید هزینه کنیم.

پرویز سروری در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این‌که باید تکلیف این موضوع تا به حال روشن شده باشد، اظهار کرد: این‌که دوباره از حبیب ملت هزینه‌های سنگینی را انجام دهیم و بخواهیم مجسمه‌هایی جدید بسازیم، اقدام درستی نیست و چراغ سبزی است برای این‌که چنین اقداماتی صورت بگیرد.

وی با بیان این سوال که چه تضمینی وجود دارد، اگر همین مجسمه‌های جدید را هم به سرقت بردند و تکلیف آنها روشن نشد دوباره بخواهیم از ملت هزینه کنیم، گفت: عدم نصب مجسمه‌های جدید حداقل مسوولین را برای پاسخگویی به افکار عمومی و انجام اقدام جدی مجبور می‌کند.

نماینده مردم تهران در خانه ملت، با بیان این‌که جایگزینی مجسمه‌های جدید را مقرون به منافع مردم نمی‌دانم، گفت: این موضوع خسارتی از جیب مردم است و صلاح نیست که این هزینه به این صورت جبران شود.

وی افزود: مجمع نمایندگان تهران پیگیری خاصی به علت موضوعات مختلف نداشته است، در بعضی جلسات از مسوولین مربوطه سوالاتی شده و آنها هم عنوان کردند که موضوع را پیگیری می‌کنند، اما فکر می‌کنم با توجه به موضوع ساخت مجسمه‌های جدید، جا دارد که مجمع نمایندگان تهران در جلسه‌ای از مسوولین مربوطه بخواهد که توضیحاتی در رابطه با روند انجام شده و اقدامات و پیگیری‌های صورت گرفته ارائه بدهند. ولی تا الان اقدام خاصی از طرف مجمع نمایندگان تهران صورت نگرفته و موضوعی بوده که باید دستگاه‌های اجرایی و مربوطه پیگیری می‌کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet