حلول ماه ربیع الاول
1389/10/25 16:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
به دنبال تلاش نفوذ گروه‌های تروریستی در پایگاه‌های بسیج غرب کشور؛

تدوین آیین‌نامه برای عضوگیری در پایگاه‌های بسیج

**عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال تلاش گروه های تروریستی برای نفوذ در پایگاه های بسیج در غرب کشور استخدام و تدوین آیین نامه ای برای عضو گیری در پایگاه های بسیج باید به صورت جدی و عملیاتی در دستور کار سپاه پاسداران قرار گیرد.

سید علی طاهری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: گروه های تروریستی ضد انقلاب در تلاشند با ثبت نام در پایگاه های بسیج در غرب کشور دست به عملیات خرابکارانه علیه نظام و انقلاب اسلامی بزنند و از این طریق به اردوها و ارگان های سپاه نفوذ پیدا کنند که با درایت مسئولان بسیج در سراسر کشور آنها هیچ گاه به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت.

وی با بیان اینکه بسیج همواره در طول سالها در عضو گیری افراد و سوابق آنها نظارت کامل داشته است تصریح کرد: عضو گیری ابتدایی در پایگاه های بسیج آسان است ولی تغییر عضویت از عادی به فعال و سپس به شورای پایگاه همواره با سوابق افراد پذیرفته خواهد بود و معاندین و دشمنان انقلاب اسلامی هیچ گاه نخواهند توانست از این طریق به پایگاه های بسیج نفوذ پیدا کنند.

طاهری افزود: در صورت ارایه گزارش کامل از سوی مسوولان بسیج به کمیسیون فرهنگی در خصوص توطئه های منافقین برای نفوذ در پایگاه های بسیج غرب کشور کمیسیون فرهنگی این موضوع را جدی و قاطعانه پیگیری خواهد کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: استخدام و تدوین آیین نامه برای  عضو گیری در پایگاه های بسیج باید به صورت جدی و عملیاتی از سوی مسولان مربوطه پیگیری شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet