حلول ماه ربیع الاول
1389/10/25 17:20:00
سرویس اقتصادی
نماینده کرمان و راور:

مردم کرمان مشکلی با هدفمند‌سازی یارانه‌ها ندارند

**نماینده کرمان و راور گفت: خوشبختانه کرمان با برنامه‌ریزی مسئولان تاکنون به مشکل خاصی در زمینه هدفمند‌سازی یارانه‌ها برنخورده است و اگر اشکالات کوچکی هم باشد به همت مردم و مسئولان حل می‌شود.

"غلامرضا کرمی" در گفت‌وگو با هفته‌نامه «نگارستان» کرمان  تصریح کرد: تقاضای جهانی انرژی طی دویست سال اخیر به دلیل نگرانی‌های زیست‌ محیطی به سمت سوخت‌هایی با محتوای کربن کمتر متمایل شده است.

نماینده کرمان و راور ادامه داد: طی این مدت انرژی مورد نیاز انسان از چوب به زغال ‌سنگ سپس به نفت و در حال حاضر به گاز طبیعی تغییر نموده و در این راستا سهم گاز طبیعی به عنوان سوخت در حال افزایش است. گاز طبیعی منبع انرژی تقریباً پاکیزه‌ای است که هم‌اکنون نیز به مقیاس وسیع برای مصارف صنعتی و خانگی به کار رفته و در حال افزایش می‌باشد.

وی اظهار داشت: در استان کرمان نیز با وجود تمام تلاش‌های شبانه‌روزی، هنوز مناطق زیادی وجود دارند که باید از این نعمت خدادادی استفاده و بهره ببرند.

کرمی با تأکید بر برخورد مناسب و شایسته با مشترکان افزود: طرح هدفمندی یارانه‌ها، یکی دیگر از کارهای بزرگ دولت نهم و دهم است که باید ما نیز به سهم خود در انجام آن، دولت را یاری رسانیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet