خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1389/10/26 10:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در راستای مقابله با تلاش شبکه‌های ماهواره‌ای برای ترویج ایران هراسی صورت می‌گیرد؛

افزایش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان توسط ایران

**عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت شبکه های ماهواره ای برای ترویج ایران هراسی و اسلام ستیزی گفت: به زودی با رئیس رسانه ملی جلسه ویژه ای در راستای افزایش شبکه های ماهواره ای جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با این روند تشکیل خواهد شد.

بهروز جعفری نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: رسانه های اپوزیسیون و بیگانه در تلاشند تا با جوسازی علیه ایران ترویج و اسلام هراسی و شیعه هراسی برای جلوگیری از پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی از تمام قوای خود استفاده کنند و افکار عمومی را به سمت خود جلب نمایند.

وی با اشاره به مناسبت های سازمان صدا و سیما جهت افزایش شبکه های ماهواره ای برای مقابله با شبکه های اپوزیسیون فارسی زبان تصریح کرد: دشواری کار صدا و سیما در تولید آثاری با محوریت ترویج دین و زندگی اسلامی در مقابله با رسانه های بیگانگان قابل تقدیر و تشکر است.

جعفری تاکید کرد: کمیسیون فرهنگی هر چند وقت یک بار با  رئیس سازمان صدا و سیما در جهت ارتقای برنامه های فرهنگی و مقابله با جنگ نرم جلسات مشترکی برگزار می‌کند که اینگونه نشست ها  به دنبال مقابله با فعالیت شبکه های ماهواره ای جهت ترویج ایران هراسی و اسلام ستیزی  می باشد .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet