خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/10/26 10:23:00
سرویس صحن

انتقاد نماینده رودسر از برخی جوسازی ها علیه مجلس

**نماینده رودسر در مجلس شورای اسلامی نسبت به برخی جوسازی‌ها علیه مجلس شورای اسلامی درخصوص بررسی ماده ۲۹ لایحه نحوه رسیدگی به تخلفات و اخذ جریمه‌های مربوط به امور حمل و نقل و عبور و مرور وسایل نقلیه در برخی از سایت‌ها و صداوسیما انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "اسدالله عباسی" در آغاز جلسه علنی امروز ـ یکشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 23 آئین نامه داخلی مجلس، گفت: براساس ماده 23 حفظ شأن و اقتدار مجلس وظیفه هیات رئیسه مجلس است؛ اما دیروز یک پیامکی به نمایندگان درخصوص ماده 29 لایحه نحوه رسیدگی به تخلفات و اخذ جریمه های مربوط به امور حمل و نقل برای نمایندگان ارسال شد.

وی با بیان این که سایت عصر ایران در مطلبی با عنوان وکیل المله و وکیل الدفاتر نوشته و این پیامک را منتسب به نیروی انتظامی کرده است، افزود: باید روشن شود که این مسائل از کجا نشأت گرفته است.

عباسی با اظهار این که نمایندگان براساس مصلحت کشور و نظام تصمیم می گیرند، خاطرنشان کرد: نمایندگان در بررسی ماده 29 لایحه نحوه رسیدگی به تخلفات و اخذ جریمه های مربوط به امور حمل و نقل کاری با نیروی انتظامی و یا ثبت و اسناد ندارد.

وی همچنین با اعلام این که دیشب صداوسیما در بخش خبری 20:30 یک هجمه ای را علیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی آغاز کرد، افزود: هیات رئیسه پیگیری کند تا ریشه این هجمه ها به مجلس روشن شود.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی هم در پاسخ به این تذکر گفت: شأن نمایندگان این است که براساس مصالح کشور و مردم تصمیم می گیرند.

وی همچنین با دادن قول بررسی هجمه ها علیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در بررسی ماده 29 لایحه نحوه رسیدگی به تخلفات و اخذ جریمه های مربوط به امور حمل و نقل دو نظر وجود دارد که نمایندگان براساس آن تصمیم خواهند گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet