خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/10/26 11:37:00
سرویس سیاسی
لاریجانی در گفت‌وگوهای تلفنی با روسای مجالس بحرین، عمان و کویت تاکید کرد:

دست‌ ناپاک رژیم صهیونیستی در تحولات جاری جهان اسلام

**رییس مجلس شورای اسلامی در رایزنی و تبادل نظر با روسای مجالس بحرین، عمان و کویت تاکید کرد: اگر با دقت تحولات جاری در جهان اسلام کندوکاو و ریشه‌یابی گردد، بدون تردید دست‌های ناپاک صهیونیست‌ها و حامیانشان هویدا خواهد گشت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به دنبال تحولات اخیر در جهان اسلام، "علی لاریجانی"، ‌بعدازظهر روز گذشته شنبه 25 دی ماه طی گفت‌وگوهای جداگانه تلفنی با روسای مجالس کشورهای بحرین، کویت و عمان پیرامون تحولات اخیر جهان اسلام، نگرانی خود را از ایجاد و گردش بحران‌های جدید جهان اسلام توسط رژیم صهیونیستی و حامیانش، ‌ابراز کرد.

لاریجانی در مذاکرات خود با همتایان بحرینی، کویتی و عمانی خود، ضمن رایزنی و تبادل نظر پیرامون تحولات جاری در برخی از کشورهای اسلامی مانند سودان، تونس و لبنان و همچنین پیچیده‌تر شدن اوضاع فلسطین، خواستار تحکیم وحدت و همبستگی بیشتر میان کشورهای اسلامی برای مقابله با دسیسه‌های صهیونیست‌ها و حامیان آنها گردید و اظهار داشت: اگر با دقت تحولات جاری در جهان اسلام کندوکاو و ریشه‌یابی گردد، بدون تردید دست‌های ناپاک صهیونیست‌ها و حامیانشان هویدا خواهد گشت.

رییس قوه مقننه کشورمان در پایان مجددا بر ضرورت هشیاری بیشتر کشورهای اسلامی و لزوم تقویت همبستگی و همسویی آنها نسبت به تحولات جاری در منطقه تاکید کرد.

"خلیفه الظهرانی" رییس مجلس بحرین، "جاسم الخرافی" رییس مجلس کویت و "محمد العیسایی" رییس مجلس عمان نیز ضمن تایید نقطه نظرات رییس مجلس شورای اسلامی، آمادگی خود را برای تلاش در جهت تقویت وحدت، همبستگی میان کشورهای آتی اعلام نمودند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet