هدر موبایل
1389/10/26 17:27:00
سرویس فرهنگی
بزرگواری:

الگوی پیشرفت اسلامی باید توسط ایران به جهانیان عرضه شود

**نماینده کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب تأکید داشته‌اند تدوین و ارائه الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی امری ضروری برای پیشرفت‌های همه جانبه بخش‌های مختلف نظام است.

سیدعلی محمد بزرگواری در گفتگو با روزنامه« امید مردم» کهکیلویه و بویراحمد اظهار داشت: همه نخبگان و فرهیختگان متعهد نظام باید در زمینه طراحی و ارائه الگوی پیشرفت اسلامی - ایرانی همکاری داشته باشند.

وی افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب تأکید داشته‌اند تدوین و ارائه الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی امری ضروری برای پیشرفت‌های همه جانبه بخش‌های مختلف نظام است.

عضو مجمع روحانیان مجلس با بیان اینکه الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی در حال حاضر در قالب تئوری مانده است بیان کرد: سزاوار است این طرح با رسیدگی و حضور حداکثری نخبگان و فرهیختگان در حداقل زمان به صورت مجموعه مدون و قانونی درآید.

وی تصریح کرد: با درنظر گرفتن نظریات نخبگان حوزه‌های مختلف دانش به طور قطع برنامه‌ای پویا و مؤثر در زمینه الگوی پیشرفت اسلامی - ایرانی برای نظام و دوستان نظام ارائه می‌شود.

بزرگواری یادآور شد: امروز چشم همه ملت‌های آزاده به ایران اسلامی است، به همین خاطر نظام اسلامی ایران علاوه بر وظیفه ارائه الگوی پیشرفت برای نظام اسلامی این رسالت را دارد تا الگوی بومی شده پیشرفت اسلامی را به مشتاقان ارائه کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet