خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/10/26 20:16:00
سرویس کمیسیون ها
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی:

پاسخ‌های وزیر دادگستری نمایندگان را قانع نکرد

**سخنگوی کمیسیون قضایی از حضور وزیر دادگستری در جلسه امروز این کمیسیون برای پاسخ به سوال چهار تن از نمایندگان مردم خبر داد.

"امین حسین رحیمی" سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت از حضور سید مرتضی بختیاری وزیر دادگستری در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: وزیر دادگستری عصر امروز برای پاسخ به سوال چهار نفر از نمایندگان مجلس در کمیسیون قضایی و حقوقی حاضر شد.
نماینده مردم ملایر همچنین افزود: درجلسه امروز کمیسیون، سوال آقایان مقیمی نماینده مردم بهشهر، نصیرپور نماینده مردم سراب و مهربان، کائیدی نماینده پلدختر و عیسی جعفری نماینده مردم کبودراهنگ و بهار از وزیر دادگستری در دستور کار قرار داشت که نماینده کبودراهنگ با استناد به آیین نامه مجلس و به دلیل تاخیر وزیر دادگستری برای پاسخ به سوال وی، از طرح سوال خودداری کرد و خواستار طرح سوال خود در صحن مجلس شد.
رحیمی با بیان اینکه سوال نماینده بهشهر از وزیر دادگستری در خصوص ساخت زندان جدید در این شهر بود، افزود: نماینده بهشهر با تاکید بر مصوبات سفر استانی رییس جمهور در خصوص لزوم احداث زندان جدید در این شهر به دلیل قدیمی بودن زندان فعلی این شهر سوال داشت که با توضیحات وزیر دادگستری قانع شد.
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی همچنین از قانع نشدن کائیدی نماینده پلدختر و نصیری نماینده سراب در خصوص سوالهای خود خبر داد و افزود: سوال نماینده پلدختر در خصوص فقدان پزشکی قانونی در این شهر بود که وی از توضیحات وزیر قانع نشد و نماینده سراب هم در خصوص وضعیت نگهداری زندانیان در زندان رجایی شهر کرج سوالی داشت که وی نیز از توضیحات وزیر قانع نشد.
رحیمی با اشاره به تصمیم گیری در خصوص طرح سوال کائیدی، نصیر‌پور و جعفری در صحن مجلس، گفت: بررسی اینکه این سوالات در صحن علنی مجلس مطرح شود یا خیر به جلسه آتی کمیسیون موکول شد تا کمیسیون با بررسی جوانب امر و اختیارات وزیر دادگستری در این خصوص تصمیم گیری نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet