هدر موبایل
1389/10/27 09:29:00
سرویس اقتصادی
طاهرپور:

تویسرکان در مسیر راه‌های ارتباطی قرار می‌گیرد

**نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: تویسرکان چهارراه ارتباطی شهرهای استان همدان می‌شود.

"شهریار طاهرپور" با بیان این مطلب به روزنامه همدان پیام ادامه داد: تویسرکان در مسیر دو بزرگراه مهم یعنی همدان- ملایر و همدان- کرمانشاه قرار گرفته است که و مسیری چهاربانده که این دو بزرگراه را به هم متصل می‌کند، از تویسرکان می‌گذرد. طاهرپور درباره اهمیت این مسئله گفت: این امر موجب می‌شود میان این دو مسیر با محوریت تویسرکان ارتباطی ایجاد شود که دستاورد آن رونق و توسعه این حوزه انتخابی خواهد بود.

نماینده مردم تویسرکان ادامه داد: یکی دیگر از پروژه‌های ملی که تأثیر بسیاری بر توسعه و بهبود شرایط اقتصادی در تویسرکان دارد، اتصال تویسرکان به شبکه ریلی است. شهریار طاهرپور در توضیح این مطلب گفت: این امر از پیگیری‌های ما در حوزه انتخابی است که سرانجام در سفر سوم هیأت دولت به همدان، مطالعات آن به تصویب رسید.

این نماینده با اشاره به دستاوردهای این مهم گفت: دستاورد این پروژه نزدیک شدن تویسرکان به مرکز استان خواهد بود که می‌تواند امتیازات بسیاری به همراه داشته باشد. وی گفت: قرار است نهاوند و تویسرکان از طریق تونل به همدان متصل شوند. در این صورت مسیر 90 کیلومتری ما تا همدان به حدود 25 کیلومتر می‌رسد. طاهرپور در پایان افزود: مطالعات این پروژه به تازگی آغاز شده است، که در صورت تکمیل و افتتاح آن، این پروژه می‌تواند یکی از مهمترین پروژه‌های ما از نظر توسعه اقتصادی و رشد حوزه انتخابی باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet