خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/10/27 10:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

بازدید نمایندگان کشورها از تاسیسات اتمی تبلیغات منفی دشمنان را خنثی کرد

**محمدمهدی شهریاری بازدید نمایندگان کشورهای مختلف از تاسیسات اتمی کشورمان را خنثی‌کننده تبلیغات منفی دشمنان دانست و گفت: چنین اقداماتی نشان خواهد داد که ایران به دنبال دستیابی سلاح‌های نامتعارف نیست.

محمدمهدی شهریاری نماینده مردم بجنورد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به بازدید نمایندگان 120 کشور جهان از تاسیسات اتمی کشورمان، گفت: حضور نمایندگانی از کشورهای مختلف جهان برای بازدید از تأسیسات اتمی کشورمان، اقدام خوبی بود که توسط نمایندگی ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی صورت گرفت.

وی افزود: وقتی نمایندگان کشورها از نزدیک وضعیت فعالیت هسته‌ای کشورمان را مشاهده کنند، قطعا در شکست تبلیغات دشمنان نسبت به فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان تأثیرگذار خواهد بود لذا فکر می‌کنم که این اقدام بسیار به جا بود و باید آن را ادامه داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: پرونده فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان بسیار شفاف و روشن است و جمهوری اسلامی بارها اعلام کرده که در مسیر اهداف صلح‌آمیز قصد استفاده از تکنولوژی هسته‌ای را دارد از این رو یکی از راهکارهایی که براساس آن می‌توان با سازمان‌ها ونهادهای بین‌المللی ارتباط پیدا کرد، دعوت از نمایندگان کشورها برای بازدید از تأسیسات اتمی است.

شهریاری ادامه داد: وقتی نمایندگان کشورها از تأسیسات اتمی ایران بازدید می‌کنند، علاوه بر اینکه از توانمندی‌های علمی و فناوری کشورمان مطلع می‌شوند در جریان اهداف این فعالیت‌ها نیز قرار می‌گیرند.

وی در ادامه بازدید نمایندگان کشورهای مختلف از تاسیسات اتمی کشورمان را خنثی‌کننده تبلیغات منفی دشمنان دانست و گفت: چنین اقداماتی باعث می‌شود که همه بدانند که کشورمان به دنبال دستیابی به سلاح‌های نامتعارف نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: متأسفانه با تبلیغات بسیار زیادی که علیه کشورمان صورت گرفته و قدرت رسانه‌ای دشمنان، تا حدی افکار عمومی دنیا علیه ایران جهت منفی دارد لذا مسئولان می‌توانند از طریق راهکارهای متقابل و رسانه‌ای کردن اقدامات صلح‌آمیز هسته‌ای نشان دهند که ایران تنها خواهان فناوری صلح آمیز هسته‌ای است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet