هدر موبایل
1389/10/27 10:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقازاده:

دستگاه‌های امنیتی با هوشیاری تحرکات دشمنان در غرب کشور را رصد می‌کنند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: دستگاه های امنیتی با هوشیاری تحرکات دشمنان در مرزهای کشورمان از جمله مرزهای غربی را رصد کرده و اجازه کارشکنی به آن ها را نمی دهند.

سید علی آقازاده دافساری نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به کانون روشنگری در سطح منطقه مبدل شده است افزود: با وجود نفوذ جمهوری اسلامی در میان سایر کشورها اتحاد دشمنان انقلاب و نظام امری بدیهی و طبیعی است.

وی با بیان اینکه در طول سی سال عمر با برکت نظام جمهوری اسلامی دشمنان هر آنچه توانستند اند علیه کشورمان انجام داده اند اظهار داشت: آنچه مسلم است آمریکا نماد جمع کرن نیروهای ضد انقلاب در کنار هم است و دیدار منافقین و سران حزب منحله دموکرات کردستان عراق نیز از این دایره خارج نمی باشد.

نماینده رشت تحرکات اخیر دشمنان نظام در مرزهای غربی را چون گذشته بی اثر دانست و اظهار داشت: اتحاد و همبستگی دشمنان انقلاب هیچ گونه خدشه ای را به ارکان نظام وارد نخواهد کرد چرا که دشمنان جمهوری اسلانی حقیرتر از آن هستند که خطری برای جمهوری اسلامی محسوب شوند.

آقا زاده افزود: دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی کشور نیز با هوشیاری کلیه تحرکات دشمنان در مرزهای کشورمان از جمله مرزهای نهایی را رصد می نمایند و اجازه کارشکنی به دشمنان نظام را در این مناطق نخواهند داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet