حلول ماه ربیع الاول
1389/10/27 10:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی:

اجرای موفقیت‌آمیز قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، رسانه‌های غربی را به لاک سکوت فرو برده است

**نایب رئیس کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی گفت: موج تبلیغات سوء رسانه های غربی به سد محکم امنیت و اقتدار شور و هوشمندی مردم پس از هدفمندسازی یارانه ها برخورد کرد و موجب فرو رفتن آنان در لاک سکوت شد.

سید کاظم دلخوش اباتری، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه اجرای موفقیت آمیز قانون هدفمندسازی یارانه ها رسانه های غربی را بایکوت کرد، اظهار داشت: تدابیر دولت و همکاری هوشمندانه مردم با چنین انقلاب اقتصادی، موجب اجرای موفقیت آمیز قانون هدفمندسازی یارانه ها شد و پوچ شدن سناریو رسانه های بیگانه را رقم زد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اقدامات رسانه های بیگانه برای ایجاد موج تازه علیه نظام جمهوری اسلامی، گفت: نگاهی به مجموعه اقدامات و موضع گیری های رسانه های غربی و ایادی داخلی آنان، بیانگر شکل گیری استراتژی از پیش تعیین شده آنان از قانون هدفمندسازی یارانه ها و ایجاد موج تازه ای علیه نظام جمهوری اسلامی، بود.

وی افزود: این رسانه ها از مدت ها پیش به فضاسازی علیه قانون هدفمندسازی یارانه ها مشغول بودند و به دنبال ایجاد آشوب و اغتشاش دوباره در ایران و موج سواری بر احساسات مردم برآمدند.

وی همچنین با اشاره به آشکار شدن دست سفارتخانه های کشورهای بیگانه در جهت اخلالگری در قانون هدفمندسازی یارانه ها، گفت: این مجموعه اقدامات نشان از برنامه ریزی دشمن برای جلوگیری از پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی دست دارد.

دلخوش با بیان اینکه موج تبلیغات رسانه های غربی به سد محکم ثبات و امنیت و اقتدار کشور و هوشمندی مردم پس از اجرای هدفمندسازی یارانه ها برخورد کرده است، خاطرنشان کرد: رسانه های غربی پس از نظاره کردن موفقیت ایران در اجرای هدفمند کردن یارانه ها، دیگر انگیزه ای برای ادامه تبلیغات سوء رسانه ای ندارند و در لاک سکوت خود فرو رفته اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet