خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/10/27 11:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی:

منشور اصولگرایی چشم‌انداز اصولگرایان برای آینده کشور است

**نماینده مردم اردبیل در مجلس منشور اصولگرایی را چشم‌اندازی برای آینده سیاسی کشور دانست و گفت: منشور اصولگرایی حاصل گفتمان و ادبیات جریان اصولگرایی بوده و در آینده نیز می‌تواند مسیر صحیح اصولگرایان را مشخص کند.

سید کاظم موسوی نماینده مردم اردبیل در مجلس درگفت‌وگو با فارس، با اشاره به انتشار منشور اصولگرایی، اظهار داشت: منشور اصولگرایی حاصل گفتمان و ادبیات جریان اصولگرایی بوده و در آینده نیز می‌تواند مسیر صحیح اصولگرایان را مشخص کند؛ منشور اصولگرایی در حقیقت چشم‌انداز اصولگرایان برای آینده کشور است.

وی با بیان اینکه اصولگرایان پایبندی خود را به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه تنها به شعار نمی‌دانند، افزود: 12 موردی که در منشور اصولگرایی ذکر شده است بسیار با ارزش و برای تمامی دلسوزان انقلاب مورد اهمیت است.

موسوی ادامه داد: البته باید گفت که صرف پذیرفتن منشور اصولگرایی برای اصولگرا بودن کافی نیست چرا که یک اصولگرا باید به آنچه که می‌گوید التزام عملی داشته باشد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به بندهای ذکر شده در منشور اصولگرایی گفت: تمامی بندهای این منشور برای دلسوزان انقلاب مورد قبول و برای دشمنان انقلاب غیر قابل پذیرش است بنابراین انتظار می‌رود اصولگرایان در آینده‌ این منشور را تبیین کنند.

وی با بیان اینکه روحانیت و مرجعیت پشتوانه فکری و اعتقادی جبهه اصولگرایان است، گفت: اصولگرایان همواره بنا به توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی از روحانیت حمایت کرده و خود را مطیع مرجعیت قرار داده است. انتشار هرگونه منشوری که بدون پشتوانه مرجعیت و روحانیت باشد نمی‌توانست برای اصولگرایان وحدت‌بخش باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet