هدر موبایل
1387/05/13 09:00:00
سرویس سیاسی

کریمی قدوسی: وزیر پیشنهادی کشور در بحث کسب رای اعتماد از موقعیت ضعیف تری برخوردار است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزیر پیشنهادی کشور در بحث کسب رای اعتماد نسبت به دو وزیر اقتصاد و راه و ترابری از موقعیت ضعیف تری برخوردار است.

جواد کریمی قدوسی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص وزیر پیشنهادی کشور اظهار داشت: فرد معرفی شده برای تصدی این پست هیچ آشنایی به مسایل حوزه وزارت کشور ندارد و نسبت به دو وزیر دیگر در بحث کسب رای اعتماد از موقعیت ضعیف تری برخوردار است.

وی افزود: با توجه به اینکه وزارت کشور از مراکز حساس است و شرایط کشور هم به گونه ای نیست که ما فرصتی برای کسب تجربه داشته باشیم، خوب بود ریاست محترم جمهور در معرفی وزیر پیشنهادی کشور دقت بیشتری می کردند و از افرادی که در این حوزه در سطوح مختلف کار کرده بودند استفاده می کردند.

نماینده مشهد و کلات در خصوص وزیر پیشنهادی اقتصاد و دارایی گفت: گزینه معرفی شده برای تصدی این پست در حوزه اقتصاد فعال بوده و چون آشنا به مبانی علم اقتصاد است و همچنین دبیری طرح تحول اقتصادی را بر عهده دارد، شاید از آمادگی لازم برای اداره این وزارتخانه برخوردار باشد و بتواند این جایگاه را در این شرایط حساس بدست آورد.

وی در مورد وزیر پیشنهادی راه و ترابری اظهار داشت: آقای بهبهانی از نیروهای قدیمی و پرسابقه در این حوزه هستند و از نظر آشنایی بکار در ایشان ایرادی نمی بینیم اما بعضی از خصوصیات شخصی ایشان قابل تعمق و بررسی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet