هدر موبایل
1389/10/27 15:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان:

چتر منشوراصولگرایان باید همه اصولگرایان را دربر گیرد

**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید به اینکه چتر منشور اصولگرایی باید همه اصولگرایان را در بر ‌گیرد افزود: آن چه می‌تواند مبنای وحدت اصولگرایان باشد همان کلیاتی است که همه ما باید به آن پایبند باشیم.

رمضان شجاعی کیاسری در ارزیابی از تدوین منشور اصولگرایی از سوی جامعتین و میزان قابلیت اجرایی شدن آن به ایسنا، گفت: اصولگرایان در گذشته تکثر، شعبات و تعدد چندانی نداشتند اما هم‌اکنون بعضا در کارآمدی خود دچار مشکل شده‌اند.

وی علت ایجاد این مشکل را شعبه شعبه شدن اصولگرایان دانست و گفت: در درون هر یک از شعبه‌ها هم یک تفکر و اندیشه خاصی دنبال می‌شود که این مسائل در مجموعه به ضرر جریان اصولگرایی در اداره کشور است.

وی ادامه داد: در واقع چون این تشتت آراء که گاهی منجر به تخریب و تضعیف یکدیگر می‌شود بنیان و پایه‌های اصولگرایی را سست می‌کند به همین خاطر ضرورت دارد که همه اصولگرایان به یک کلیات و اساسی معتقد بوده و براساس همان کلیات و مبانی اتفاق‌نظر، اتحاد و همدلی را در جریان اصولگرایی تقویت کنند.

شجاعی کیاسری با تاکید به اینکه البته مشکلات جزیی و ریز نمی‌تواند در وحدت اصولگرایان خیلی اثرگذار باشد، تصریح کرد: آن چه می‌تواند حلقه اتصال را وصل و مبنای وحدت اصولگرایان باشد همان کلیاتی است که همه ما باید به آن پایبند بوده و به آن اعتقاد داشته باشیم.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: طبیعتا در تعاریف کلان خود اسلام، انقلاب، امام ، رهبری، خدمت‌گذاری و استفاده از همه فرصت‌ها برای خدمت به مردم، صداقت و رفتار درست با مردم و در عین حال پاک‌دست بودن دولت جز مبانی است که در جریان اصولگرایی باید به آن اهتمام شود.

این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به این که چتر منشور اصولگرایی همه اصولگرایان را در بر می‌گیرد، افزود: مواردی که عنوان شد، کلیات مبانی است لذا طبیعتا همه جریان‌های اصولگرایی باید در این منشور سهیم و شریک باشند و به همین دلیل دراین منشور از مسائل کلان‌تری استفاده شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet