خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/10/28 10:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی:

اصولگرایان باید خود را با منشور اصولگرایی تطبیق بدهند

**نماینده مردم رباط کریم با بیان اینکه منشور اصولگرایی چشم‌انداز و حرکت سیاسی اصولگرایان را برای آینده مشخص کرده است، گفت: تمامی اصولگرایان باید با در نظر گرفتن منشور اصولگرایی خود را نسبت به معیارهای تعیین شده تطبیق بدهند.

حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس در گفت‌وگو با فارس، انتشار منشور اصولگرایی را اقدامی وحدت بخش از سوی اصولگرایان توصیف کرد و اظهار داشت:‌ اصولگرایان برای رسیدن به اجماع، نیازمند یک منشور معین بودند که الحمدلله با درایت جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین تدوین شده است.

وی با بیان اینکه منشور اصولگرایی چشم‌انداز و حرکت سیاسی اصولگرایان را برای آینده مشخص کرده است، افزود: تمامی اصولگرایان باید با در نظر گرفتن منشور اصولگرایی خود را نسبت به معیارهای تعیین شده تطبیق بدهند و بر اساس آنچه اعلام شده است، عمل کنند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه صرف پذیرفتن منشور اصولگرایی به معنای قرار گرفتن در جبهه اصولگرایان نیست، افزود: التزام عملی به معیارهای تعیین شده در منشور اصولگرایی از جمله ضروریاتی است که می‌تواند به مقدار نفس پذیرش منشور حائز اهمیت باشد.

نوروزی همچنین گفت: منشور اصولگرایی تنها با تبعیت از رهبر معظم انقلاب معنا پیدا می‌کند و نمی‌توان گفت بدون تبعیت از رهبر معظم انقلاب می‌توان منشور اصولگرایی را پذیرفت.

نماینده مردم رباط کریم از نفوذ جریان‌های انحرافی به بدنه جبهه اصولگرایی خبر داد و گفت: جریان انحرافی اصولگرایان هیچ جایی در منشور اصولگرایی ندارد، چرا‌که عملکرد این جریان انحرافی مغایر با اصول منشور اصولگرایان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet