خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/10/28 10:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

منشور اصولگرایی تمام طیف‌های اصولگرا را دربرمی‌گیرد

**یک عضو جامعه‌ی روحانیت مبارز با اشاره به اصول و شاخص‌های تبیین شده در منشور اصولگرایی که اخیرا منتشر شده، گفت: من معتقدم این منشور دایره اصولگرایی را تا حدود زیادی پوشش می‌دهد و تمام طیف‌های اصولگرا را دربرمی‌گیرد.

حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: البته نمی‌توان گفت که این منشور وحی منزل است و شاخص‌های اصولگرایی منحصر به 12 موردی می‌شود که در این منشور به آن اشاره شده است، بلکه ممکن است صاحب‌نظران بعد از این موارد دیگری را هم به شاخص‌های اصولگرایی بیفزایند.

وی اضافه کرد: من معتقدم شاخص‌های تبیین شده در منشور اصولگرایی می‌تواند گستره‌ی فعلی اصولگرایی را پوشش دهد، اما معنایش این نیست که اصولگرایی منحصر به این شاخص‌هاست، بلکه چارچوبی مشخص شده و شاخص‌هایی ذکر شده که چه بسا بیش از آنچه عنوان شده شاخص‌هایی برای اصولگرایی وجود داشته باشد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تدوین منشور اصولگرایی را پیش درآمد خوبی برای فعالیت‌های انتخاباتی اصولگرایان عنوان کرد و گفت: این منشور چیزی است که اصولگرا را از غیر اصولگرا تفکیک می‌کند، اما من آن را محدود و منحصر نمی‌بینم، بلکه معتقدم این موارد قابل تغییر هم هست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet