حلول ماه ربیع الاول
1389/10/28 10:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غفوری‌فرد:

احزاب سیاسی باید قدرت تحمل و تعامل خود را افزایش دهند

**حسن غفوری‌فرد معتقد است که اگر احزاب سیاسی بخواهند در کار خدمت به مردم و توسعه مملکت موفق باشند، باید قدرت تحمل و قدرت تعامل خود را افزایش دهند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: احزاب سیاسی باید بتوانند در مسائل کلی سیاسی با گروه‌های مختلف از سلایق گوناگون تعامل کنند و در این تعامل آنچه باید مدنظر باشد، توسعه کشور و کمک به مردم است.

وی در این راستا با اشاره به نقش هماهنگی بین مسئولان در رقابت فعالان سیاسی گفت: وقتی مسئولان به ویژه مسئولان رده بالای کشور با هم در کارها تعامل بیشتری نشان دهند و از اختلافات بپرهیزند، به طور طبیعی کسانی که در مدیریت میانی و پایینی کار می‌کنند، سرمشق خوبی خواهند داشت که کارهای خود را با تعامل بیشتری انجام دهند.

به گفته‌ی غفوری‌فرد، اگر هماهنگی در کارها وجود داشته باشد، کارها با سرعت بیشتر و به طور روان‌تری پیش خواهد رفت.

نماینده‌ی مردم تهران بر ضرورت رعایت اخلاق سیاسی به عنوان شاخص رقابت سیاسی با استفاده از ارزش‌های اسلامی تاکید و خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد برای افزایش سطح اخلاق اسلامی و سیاسی باید بسیار کار کنیم. در این راستا فرهنگ اسلامی و الهی ما باید نقش اول را داشته باشد.

به گفته‌ی وی، ما در فرهنگ اسلامی اگر دنبال قدرت هستیم، برای خدمت بهتر است؛ لذا نمی‌توانیم از الگو‌های غربی در این راستا، استفاده کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet