هدر موبایل
1387/05/13 11:31:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

تذکر نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به تصرف غیر قانونی اراضی ملی در مناطق روستایی و شهری استان تهران .

تذکرات سروری و نادران نمایندگان تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر به رئیس جمهور در خصوص

دستور رفع اختلاف بین بخشداری چهاردانگه و شهرداری منطقه 18 برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و دستور ارتقاء قیامدشت به بخش و اعمال مدیریت واحد شهری در آن .

تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در تعریض جاده تهران - ورامین .

تذکر مرادنیا نماینده بیجار به رئیس جمهور در خصوص دستور  بهره مندی شهرستان بیجار از سد تلوار .

تذکرات علیخانی نماینده قزوین، آبیک والبرز به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در بهسازی ورودی شمالی شهر آبیک از مسیر تهران - قزوین و دستور اصلاح و جلوگیری از ادامه آلایندگی کارخانه سیمان آبیک؛ به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص تسریع در اجرایی شدن مصوبه سفر استانی درخصوص احداث بیمارستان 32 تختخوابی در شهر آبیک؛‌ به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص ضرورت تاسیس و ایجاد بیمارستان 120 تختخوابی در شهرستان آبیک و به وزیر نیرو در خصوص ضرورت رفع مشکل کمبود آب شرب سالم و بهداشتی شهرستان آبیک .

تذکر اکرمی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر به وزیر نیرو در خصوص ضرورت جابجایی تیرهای برق بعد از تعریض خیابانها و کوچه ها .

تذکر جعفری نماینده سمیرم به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تامین اعتبار و ادامه طرح آبرسانی چهل چشمه پادنای علیا .

تذکر قوامی نماینده اسفراین به وزیر نیرو در خصوص تسریع در اجرای شبکه سد بیدواز ، ساخت تصفیه خانه آب شرب اسفراین و پرداخت حق کارگران توسط پیمانکار .

تذکر نجفی نماینده مراغه وعجبشیر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم تعیین تکلیف آموزشیاران نهضت سواد آموزی .

تذکرات ثروتی نماینده بجنورد، جاجرم و مانه به وزیر آموزش و پرورش در خصوص استخدام حق التدریسی ها و آموزشیاران نهضت سواد آموزی و به رئیس جمهور در خصوص دستورتعیین تکلیف طرحهای نیمه تمام تربیت بدنی سنوات گذشته خراسان شمالی .

تذکر اسدالهی نماینده تربت جام و تایباد به رئیس جمهور و وزرای امور خارجه و  بازرگانی در خصوص دستور بازگشایی بازارچه مرزی دوغارون .

تذکر اسماعیلی نماینده گرمی به وزیر بازرگانی در خصوص راه اندازی گمرک آزادلو شهرستان گرمی .

تذکر حسینی نماینده مینودشت و کلاله به وزیر بازرگانی در خصوص ضرورت لغو تعطیلی یک روز درهفته نانوایی روستاهای دارای  یک نانوایی .

تذکر کرمی راد نماینده کرمانشاه، تجری نماینده قصرشیرینو سرپل، حسینی نماینده پاوه، جوانرود و ثلاث،  زمانی نماینده کنگاور و صحنه، شعبانی نماینده کرمانشاه و فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به وضعیت خرید گندم در استان کرمانشاه توسط دلالان کشورهای همسایه .

ادیانی راد و اکبری تالارپشتی نمایندگان قائم شهرو سوادکوه به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص جلوگیری از هیات مدیره ای  شدن بیمارستان ولیعصر (عج)  قائم شهر .

تذکر کواکبیان نماینده سمنان به وزرای کار و اموراجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص رسیدگی به برخورد غیر حقوقی برای اعلام شرایط انحلال انجمن صنفی روزنامه نگاران .

تذکرات یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص احداث مرکز درمانی در بخش میاندورود ساری و به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی به روستاهای منطقه میاندورود ساری .

تذکر لطفی آشتیانی نماینده اراک و کمیجان به وزیر نفت در خصوص لزوم تغییر خطوط لوله انتقال نفت از محلات مسکونی و تجاری ناحیه مرکزی شهر اراک  .

تذکرات یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر نفت در خصوص تسریع در ارائه اساسنامه آن وزارت پس از گذشت 20 سال و مهلت مقرر شده در بودجه 87 و به وزرای بازرگانی و صنایع و معادن در خصوص جلوگیری از افزایش قیمت مصالح ساختمانی بخصوص آهن .

 

تذکر میر خلیلی نماینده میناب و  رودان به وزیر صنایع و معادن در خصوص رفع توقف و شروع مجدد احداث کارخانه پودر آلومینا در بنذرک میناب .

تذکر پولادی نماینده ایلام، مهران و ایوان  به وزیر صنایع و معادن در خصوص تسریع در تحویل خودروهای تندر 90 مربوط به سال 86 .

تذکر قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص لزوم اجرای آئین نامه تکریم استادان بازنشسته دانشگاهها .

تذکر محمودزاده نماینده مهاباد، محمدی نماینده مریوان و سروآباد، پرتویی نماینده سردشت و پیرانشهر، نجفی نماینده مراغه وعجبشیر، حیدری نماینده سقز و بانه، پشنگ نماینده خاش و میرجاوه، فروزش نماینده زاهدان، دهقانی نماینده ایرانشهر، سرباز و فنوج، حسینی نماینده فریمان وسرخس، افشاری نماینده داراب و زرین‌دشت، مرادنیا نماینده بیجار، زنجانی حسنلویی نماینده نقده و اشنویه، زمانی نماینده کنگاور و صحنه،

سپه اجیرلو نماینده پارس آباد و بیله سوار، محمدی نماینده فریدن و فریدون شهر، فتحی پور نماینده کلیبروهوراند، برنابلداچی نماینده بروجن، نصیری قیداری نماینده زنجان و طارم، جباری نماینده بندرلنگه و ستک، میرزایی فلاح آبادی نماینده فومن و شفت، دهقانی نماینده ایذه و باغملک، منادی سفیدان نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر، جعفرزاده نماینده ماکو و چالدران، شعبانی نماینده کرمانشاه، فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب، عثمانی نماینده بوکان، حسینی نماینده پاوه، جوانرود و ثلاث، اختیاری کسنویه یزد نماینده زرتشتیان، تجری نماینده قصرشیرینو سرپل، پزشکیان نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر، حسینی نماینده

مینودشت و کلاله، حسینی نماینده قروه، اکبرنژاد نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر، حسنی نماینده لارستان وخنج، مطورزاده نماینده خرمشهر، رحیمی نماینده ملایر، خیری نماینده بستان آباد، حسین نژاد نماینده شیروان، اعزازی ملکی نماینده بناب، حیدری دستنایی نماینده اردل، فارسان و کیار و قره خانی الوستانی نماینده علی آباد به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اصلاح در ابلاغ شیوه نامه غیر کارشناسی ساماندهی مدیریت نیروی انسانی ، حذف اضافه کاری کادر اداری، اجبار تدریس مدیران در مدارس و شائبه حذف تربیت معلم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet