هدر موبایل
1389/10/28 11:38:00
سرویس فرهنگی
کواکبیان :

وزارت فرهنگ بسته های حمایتی از مطبوعات و ناشرین را ارائه کند

**نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه بسته حمایتی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مطبوعات و رسانه‌ها شد.

"مصطفی کواکبیان"در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص سیاست های حمایتی وزارت فرهنگ  از رسانه ها پس ازهدفمند کردن یارانه ها اظهارداشت:با توجه به اینکه مطبوعات همانند سایر مراکز تولیدی ،تولیدگر اندیشه ها و سازنده افکار عمومی محسوب می شوند دولت نباید اجازه دهد با هدفمند سازی یارانه ها رسانه های مکتوب با مشکلات عدیده ای مواجه  شوند.

وی خاطرنشان کرد:اگر کمکی صورت نگیرد مطبوعات به طور قطع با مشکلاتی از جمله افزایش نرخ خدمات و کالاهای مربوط به چاپ و نشر مواجه می شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مطبوعات بیشترین حمایت را از اجرای هدفمند کردن یارانه ها داشته اند لذا انتظار است دولت همچون سایر بخشها بسته حمایتی مشخصی غیر از یارانه های معمول در این رابطه داشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص یارانه مطبوعات و معاون مطبوعاتی مذاکراتی داشته ام اما تاکنون در این زمینه اقدام مشخصی به عمل نیامده است.

کواکبیان خاطرنشان کرد: بسته های حمایتی نباید تنها شامل مطبوعات و رسانه شود بلکه لازم است ناشرین کتاب و محصولات دیگر را نیز دربرگیرد.   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet