شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/05/13 11:53:00
سرویس صحن

حسینی خواستار برنامه ریزی جهت قرائت تذکرات در صحن علنی شد

نماینده کلاله و مینودشت در تدکری آیین نامه ای گفت: جهت قرائت تذکرات در صحن علنی مجلس یک برنامه ریزی داشته باشیم که آنقدر با تاخیر قرات نشوند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، سیدنجیب حسینی نماینده کلاله و مینودشت روز یکشنبه در آغاز جلسه علنی با استناد به ماده 193 آیین نامه داخلی مجلس گفت: سوالی را یک ماه گذشته از وزیر علوم و تحقیقات داشتم، اما یک ماه گذشته و هنوز کمیسیون هم جلسه ای برگزار نکرده است و در این باره هم تصمیم خاصی گرفته نشده است.

وی گفت: تقاضا دارم اگر قرار است واقعا سوالات ما در راستای وظایف نمایندگی از وزرا انجام گیرد باید یک هفته قبل وزیر در کمیسیون پاسخگوی سوال باشد، اما متاسفانه کمیسیون تخطی کرده و به وظیفه خود عمل نکرده است.

وی همچنین در قسمت دوم تذکر خود گفت: امروز هنگام قرائت تذکرات کتبی، تذکری را که از من قرائت کردید مربوط به 45 روز قبل بود. این موضوع را به همراه وزیر بازرگانی در منطقه حل کردیم و جا دارد از ایشان تشکر کنم.

علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به قسمت اول تذکر حسینی گفت: از رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات می خواهیم که این مساله را سریعا در دستور کار کمیسیون قرار دهند.

رئیس مجلس همچنین در مورد قسمت دوم تذکر حسینی گفت: در خواندن تذکرات شما (نمایندگان) هم باید مساعدت نمایید. حجم تذکرات زیاد است ما امروز 80 تذکر خواندیم.

وی گفت: کمی حجم تذکرات را کم کنید، ما هم حجم خواندن تذکرات را زیاد می کنیم تا به موقع به آنها برسیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet