ایام محرم 1398
1389/10/28 12:33:00
سرویس صحن
قوامی در تذکر شفاهی:

طرح توسعه اشتغال هر چه سریعتر به صحن بیاید

**عضو کمیسیون برنامه و بودجه کشور با استناد به ماده ۱۶۳ آئین نامه داخلی مجلس خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به طرح یک فوریتی توسعه اشتغال در کمیسیون های مجلس و ارائه آن به صحن علنی مجلس شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجلس شورای اسلامی، هادی قوامی نماینده اسفراین در پایان جلسه علنی امروز با استناد به آئین نامه داخلی مجلس به ارائه تذکر پرداخت و گفت: طبق ماده 163 آئین نامه داخلی مجلس طرح ها و لوایح یک فوریتی باید خارج از نوبت در کمیسیون ها بررسی شود و نتایج آنها برای تصمیم گیری به صحن علنی مجلس ارائه گردد.

قوامی با بیان این که طرح توسعه اشتغال که می تواند مشکلات فراوانی را در حوزه اشتغال رفع کند، در حال حاضر یک سال است که در کمیسیون های تخصصی مجلس معطل مانده است، افزود: متاسفانه کمیسیون اجتماعی که این طرح در حال حاضر در آن قرار دارد در نهایی کردن و ارائه گزارش این طرح به صحن تعلل می کند.

نماینده اسفراین همچنین از هیات رئیسه مجلس درخواست کرد تا نسبت به پیگیری این طرح جدی باشند و خطاب به شهاب الدین صدر که اداره جلسه را به عهده داشت گفت: دستور دهید این طرح با سرعت به صحن بیاید تا مشکل اشتغال در کشور حل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet