حلول ماه ربیع الاول
1389/10/28 13:15:00
سرویس صحن
نماینده دیر و کنگان:

سهمیه سوخت صیادان، پاسخگوی نیاز آنان نیست

**نماینده مردم دیر و کنگان با انتقاد از فقدان ساختارهای لازم اداری در این دو شهر خواستار رسیدگی دولت در این‌خصوص شدو همچنین از کافی نبودن سهمیه سوخت صیادان انتقاد کرد و گفت: ‌سهمیه سوخت صیادان پاسخگوی نیاز آنان نیست.

به گزارش خبرنگار خانه ملتاز صحن علنی مجلس شورای اسلامی عسگر جلالیان نماینده مردم دیر و کنگان در پایان جلسه علنی امروز به بیان تذکر درخصوص مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود پرداخت و گفت:‌ براساس اصل دوم و سوم قانون اساسی دولت موظف به تامین زیرساخت های اداری لازم و دایر کردن تشکیلات سازمانی ضروری برای مردم در تمام نقاط کشور است، اما متاسفانه در بنادر دیر و کنگان مردم حتی از حداقل های ساختار اداری نیز برخوردار نیستند.

عضو کمیسیون انرژی با انتقاد از فقدان تشکیلات اداری از جمله گمرک، مرزبانی و... در بنادر دیر و کنگان، افزود: با وجود اینکه در قانون اساسی به کمک به تامین معیشت مردم در مناطق مختلف کشور شد و دولت هم موظف به تامین ساختار اداری در این خصوص شده است اما همچنان مردم این مناطق از فقدان این زیرساخت ها رنج می برند.

صیادی در بوشهر تعطیل شده است

نماینده دیر و کنگان در ادامه تذکر خود به بیان مشکلات صیادان بوشهر پرداخت و گفت: متاسفانه بعد از اجرای قانون هدفمندی و افزایش قیمت سوخت، صیادی در بوشهر تعطیل شده است، چرا که دیگر این شغل برای صیادان مقرون به صرفه نیست.

وی با بیان اینکه سهمیه سوخت اختصاص یافته به صیادان کافی نیست، گفت:‌هم سهمیه کافی نیست و هم قیمت آن بالاست که این موضوع موجب شده تا صیادی از رونق بیشتر و ماهی مورد نیاز مردم منطقه از کشورهای همسایه وارد شود که این موضوع به هیچ عنوان برازنده کشور ما نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet