خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/10/28 13:23:00
سرویس صحن
نماینده اقلید عنوان کرد

تداوم خشکسالی موجب گسترش بیکاری در فارس

**نماینده اقلید با بیان اینکه استان فارس برای چهارمین سال متوالی با پدیده خشکسالی درگیر است، این بحران را موجب گسترش بیکاری عنوان کرده و خواستار کمک مسئولان برای کاهش اثرات منفی آن شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجلس شورای اسلامی، "ابوالقاسم رحمانی" نماینده مردم اقلید در پایان جلسه علنی امروز با اشاره به مشکلات استان فارس و حوزه انتخابیه خود به بیان تذکر خطاب به مسئولان اجرایی کشور پرداخت.

رحمانی در ابتدای تذکر خود با انتقاد از پایین بودن سرانه فضای ورزشی در شهرستان اقلید، گفت: سرانه فضای ورزشی در این شهرستان کمتر از 10 سانتیمتر مربع برای هر نفر است که این موضوع به خوبی وضعیت نامطلوب وضعیت ورزش در این شهر را نشان می دهد.

نماینده اقلید در ادامه سخنان خود به ارسال نامه ای از سوی هیات رئیسه مجلس به سازمان تربیت بدنی درخصوص احداث ورزشگاه دراین شهر اشاره کرد و گفت: ‌متاسفانه با وجود اینکه دو ماه از ارسال این نامه به سازمان تربیت بدنی می گذرد هنوز این سازمان هیچ پاسخی به آن نداده است که این موضوع به سبب خدشه دار کردن شان مجلس و هیات رئیسه باید از سوی مجلس پیگیری شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه تذکر خود به بحران خشکسالی در استان فارس پرداخت و گفت: استان فارس برای چهارمین سال متوالی با خشکسالی مواجه است و متاسفانه به دلیل ضعف در مدیریت این استان سال گذشته از 8500 میلیارد تسهیلات مبارزه با خشکسالی چیزی به استان فارس تعلق نیافت.

نماینده مردم اقلید با بیان اینکه کسی از مسئولان استان فارس خود را موظف به پیگیری موضوع مبارزه با خشکسالی نمی داند، گفت: این خشکسالی ها به بیکاری در فارس دامن زده است و انتظار داریم وزارتخانه های جهاد کشاورزی وکشور نسبت به این موضوع چاره اندیشی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet