شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/10/28 13:03:00
سرویس صحن
اکبریان در نطق میان دستور؛

ایران در مقابل فشارهای غیرقانونی عقب نشینی نمی‌کند

**نماینده مردم کرج، اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ایران و ملت مسلمان ایران به هیچ وجه در مقابل فشارهای غیرقانونی امریکا و ایادی آن عقب نشینی نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "عزیز اکبریان" در جلسه علنی امروز مجلس در نطق میان دستور خودخواستار سفر رئیس جمهور و هیات دولت به کرج شد و افزود: انقلاب اسلامی در جهان پرتلاطم امروز و عصر فناوری ارتباطات با صلاحیت بیشتر تحت زعامت مقام معظم رهبری در اقصی نقاط جهان می درخشد و تلاش مزبوحانه استکبار جهانی جهت منزوی کردن انقلاب اسلامی با شکست مواجه می شوند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی برای حراست است دستاوردهای بزرگ توسعه و فناوری صلح آمیز هسته ای همچنان به رسالت خودش بر پایبندی از منافع ملی پافشاری می کنند و به هیچ وجه در مقابل فشارهای غیرقانونی امریکا و ایادی آن عقب نشینی نخواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه از دولت انتظار داریم همه تلاش خودش رادر چهارچوب قانون چشم انداز بیست ساله نظام و قانون برنامه پنجم متمرکز کند گفت: دولت از اقدامات انحرافی خودداری کند تا در پایان قانون برنامه بتوانیم به اهداف تعیین شده جهت رشد و تعالی ملت ایران برسیم.

اکبریان قانون هدفمند کردن یارانه ها از سوی دولت اشاره کرد و افزود: متذکر می شوم که آحاد مختلف مردم در تامین سوخت گازوئیل برای حمل و نقل و صنعت و معدن و کشاورزی و خانگی دچار مشکل هستند.

نماینده مردم کرج با بیان اینکه بیکاری به یکی از معضلات اساسی خانواده ها و خصوصاً جوانان تحصیل کرده تبدیل شده است، گفت:‌ متاسفانه وزارتخانه ها و سازمان های تابعه پاسخگوی این معضل بزرگ نیستند در حالی که جوان یک سرمایه بزرگ برای کشور محسوب می شود.

وی به مشکلات حوزه انتخابیه اش اشاره کرد و گفت:‌استان از نظر امکانات بهداشتی و درمانی و امکانات ورزشی تربیت بدنی در رتبه سی و یکم است و از وزیر بهداشت و درمان و رئیس سازمان تربیت بدنی درخواست می کنیم نسبت به محرومیت وی از این استان با توجه به مصوبه دولت اقدام کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet