حلول ماه ربیع الاول
1389/10/28 16:01:00
سرویس بین الملل
نائب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

رفتار مضحک امریکا در منطقه بر اساس منافع است

سمانه واحدی راد*تهران* نایب رییس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی گفت: رفتار دو پهلو و مضحک آمریکا در منطقه، امروز به یک حالت نفاق تبدیل شده است و ادامه‌ دار شدن بازی مضحک امریکا به همه دنیا ثابت کرده است که برای آنها هدف وسیله را توجیه می‌کند.

"اسماعیل کوثری" در گفت و گو با  خانه ملت با اشاره بر با رفتار مضحک آمریکا که به عنوان عامل فشار و استبداد در منطقه، در عین حال نقش غمخوار را هم بازی می کند گفت: سالیان سال  نقشه آمریکا در منطقه این بوده است، که با رفتار دوپهلو به فریب ملت های منطقه بپردازد و در عین حال منافع خود را به این روش تامین کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکا در هر رفتار خود در منطقه، تنها  منافع خود را در نظر می گیرد و به هیچ وجه به منافع سایر کشورها توجه نمی کند و در عین حال نیز گویا از اثرات نفرت زای سیاست خود در منطقه نیز بی خبر است.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در این میان به آگاهی ملت ها و مسئولین کشورها اشاره کرد و گفت: امروز کشورها و ملت های دنیا در مقابل نقش مضحک و خنده دار آمریکا و سیاست های دوپهلوی این کشور در قبال حوادث منطقه، به این کشورها باج نمی دهند و نخواهند داد.

کوثری خاطر نشان ساخت: رفتار دوپهلو و مضحک آمریکا، امروز به یک حالت نفاق تبدیل شده است و ادامه دار شدن بازی مضحک امریکا به همه دنیا ثابت کرده است که برای آنها هدف وسیله را توجیه می کند.

وی به افزایش حادثه آفرینی آمریکا در منطقه، همزمان با آشکار شدن چهره نفاق و دورویی این  کشور اشاره کرد و گفت: این اتفاق با هدف اختلاف افکنی در بین ملت ها و مسئولین برای رسیدن به اهداف خود صورت می گیرد و در این میان ملت ها باید با انتخاب مسئولین معتمد خود، با یکدیگر و در شکلی متحد، با حفظ منافع خود، در مقابل زیاده خواهی آمریکا ایستادگی کنند.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet