حلول ماه ربیع الاول
1389/10/28 16:47:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قنبری مطرح کرد:

بررسی طرح استانی شدن انتخابات در فراکسیون اقلیت

**سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس از بررسی طرح استانی شدن انتخابات مجلس در جلسه اقلیتی‌های مجلس هشتم خبر داد.

داریوش قنبری سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه مجمع عمومی فراکسیون اقلیت مجلس که دقایقی پیش به اتمام رسید، اظهار داشت: در این جلسه مباحث جاری روز به بحث گذاشته شد.

وی با بیان اینکه بحث وزارت خارجه و معرفی وزیر پیشنهادی رئیس جمهور در جلسه امروز فراکسیون اقلیت به بحث گذاشته شد، افزود: مقرر شد که بعد از اینکه رئیس جمهور نظر نهایی خود را از بین آقای صالحی و چند گزینه مطرح دیگر به مجلس معرفی کرد، فراکسیون نیز نظر خود را اعلام کند.

قنبری از بررسی طرح استانی شدن انتخابات مجلس در جلسه اقلیتی‌های مجلس هشتم خبر داد و گفت: نمایندگان معتقدند آن طرحی که اکنون در کمیسیون شوراها مطرح است با طرحی که نمایندگان ارائه کرده بودند، تفاوت‌ دارد؛ برهمین اساس نمایندگان خواستار شدند که در این خصوص دقت بیشتری صورت بگیرد.

سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس در پاسخ به سؤالی درباره اظهارنظر کواکبیان عضو دیگر فراکسیون اقلیت، مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی لیست کامل و سراسری ارائه خواهند کرد، گفت: این احتمالا نظر شخصی آقای کواکبیان بوده است و یا اینکه تحلیل و یا ارزیابی ایشان از وضعیت کشور.

وی گفت که اصلاح‌طلبان هنوز بحثی درباره حضور در انتخابات مجلس نهم نداشته‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet