هدر موبایل
1387/05/13 12:58:00
سرویس صحن
الهیان در پاسخ به تذکر قنبری:

با توجه به سوابق علمی و اجرایی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شدم

نماینده تهران در واکنش به اظهارات قنبری نماینده ایلام طی تذکر آیین نامه ای گفت: ظاهرا آقای قنبری نسبت به سوابق و تجربیات بنده اطلاعات کمی داشتند و براساس اطلاعات غلط صحبت هایی کردند که البته به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بر می گشت.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، زهره الهیان افزود: بنده پزشک و متخصص بیماری های داخلی هستم. آنچه که ایشان اشاره کردند در مورد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، در مورد انتخاب بنده براساس دفاعیاتی بوده که در مقابل روسای شعب داشتم و با رای گیری نیز انتخاب شدم.

وی در مورد سابقه فعالیت های اجتماعی و دانشگاهی گفت: بنده عضو شورای مرکزی شبکه سازمان های غیر دولتی زنان هستم که بیش از 600 عضو دارد که هر کدام از این اعضا می توانند مقام مشورتی از سازمان ملل داشته باشند.

الهیان افزود: در بعد تخصصی هم بنده دوره های متعدد رسمی در دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه داشتم. دوره مدیریت تبلیغ در خارج از کشور در سازمان فرهنگ و ارتباطات، دوره حقوق بین الملل و زنان در پژوهشکده علوم انسانی را نیز گذراندم. ضمن اینکه مسلط به زبان انگلیسی در حد سخنرانی در جوامع و سازمان های بین المللی هستم.

نماینده تهران خاطرنشان کرد: فکر می کنم مجموعه این سوابق برای حضور در این کمیسیون کافی باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet