شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/10/29 12:03:00
سرویس بین الملل
حاکم راس الخیمه در اجلاس فوق العاده اتحادیه بین المجالس:

اسرائیل هر کاری بکند نمی تواند قدس را یهودی کند

**حاکم راس الخیمه و عضو شورای عالی اتحادیه بین المجالس اسلامی با تاکید بر حمایت از ماهیت اسلامی- عربی قدس گفت: اسرائیل هر کاری بخواهد بکند که قدس را یهودی کند نخواهد توانست و نمی تواند ماهیت اسلامی قدس را از بین ببرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت، "شیخ سعود بن صقر القاسمی" که در مراسم افتتاحیه اجلاسیه فوق العاده بین المجالس اسلامی سخن می گفت اظهار داشت: ما در امارات نگرانی های کشورهای مسلمان را درک می کنیم و هر گز دست از حمایت و دفاع از کشورهای اسلامی و  برنخواهیم داشت و در این اتحادیه از آن دفاع می کنیم.

شیخ سعود بن صقر القاسمی گفت: امت مسلمان در جهان امروز مورد هدف قرار گرفته و این نقش کشورهای اسلامی را برای انعکاس ماهیت اصلی دین اسلامی 2 چندان می‌کند.

وی ادامه داد: ما باید در برابر چالش‌هایی که مسلمانان را تهدید می‌کند مستحکم بایستیم و سازو کارهای مقابله با این چالش ها را بهبود ببخشیم.

حاکم راس الخیمه با اشاره به اوضاع و شرایط فعلی سودان اظهار داشت: مساله سودان بسیار مهم است چرا که هر مداخله ای از طرف کشورهای خارجی می تواند یک کشور را متزلزل کند و ما از خداوند متعال می خواهیم که به ما کمک کند تا بتوانیم از این کشور دفاع کنیم.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet