هدر موبایل
1389/10/29 13:16:00
سرویس صحن
اسداللهی در نطق میان دستور

دشمنان مردم بابصیرت ایران اسلامی را به درستی نشناخته اند

**نماینده مردم تربت جام و تایباد در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت به مناسب شهادت امام حسین (ع) و اربعین حسینی به مردم کشور گفت: ملت شریف و با بصیرت ایران ملتی هستند که در ۹ دی ماه ۸۸ براساس تکلیف شرعی به میدان آمدند و توطئه و دسیسه های دشمنان را نقش بر آب کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از صحن علنی صبح روز چهارشنبه، غلامرضا اسداللهی در نطق میان دستور خود تاکید کرد: مردم بابصیرت در 9 دی ماه بار دیگر با ولایت فقیه بیعت کردند.

وی ادامه داد: امروز بیش از هر زمان دیگر دلیل دشمنی های نظام سلطه با نظام مقدس ایران برای استان های بیدار و آزاده روشن است، مهمترین دلیل دشمنی نظام استکبار با تفکر انقلاب اسلامی ایران و حکومت برآمده از آن استقلال طلبی و استکبارستیزی و مقابله عملی است.

نماینده مردم تربت جام و تایباد افزود: دشمن در این تقابل با تمام نیرو و به هر شکل عداوت و کینه اش را به اوج رسانده تا بتواند جلوی حرکت کوبنده و جهانگیر نظام و انقلاب را بگیرد.

اسداللهی تاکید کرد: دشمنان، مردم متدین و بابصیرت و ایثارگران ایران اسلامی را به درستی نشناخته اند.

وی گفت: انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران الهام بخش بسیاری از ملل آزاده بوده و هست، نمونه جدید این الگوگیری، انقلاب مردم متدین تونس است که امیدواریم مردم مسلمان آن کشور بتواندبه ظلم و ستم بیگانگان پایان دهند.

اسداللهی با تاکید بر حق مسلم کشورمان در دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای، ادامه داد: ملت ما، هزینه استقلال و پاسداری از حریم اعتقادی، ملی و حقوقی مثل فناوری صلح آمیز هسته ای را به جان خریده و بهترین عزیزان خود را تقدیم کرده و می کند.

این نماینده با اشاره به اجرای هدفمندی یارانه ها، تصریح کرد: یک جراحی بزرگ اقتصادی برای درمان و علاج قطعا هزینه و درد دارد، هنر دولت و مجلس باید این باشد که بتواند آثار آن را کم و قابل تحمل کنند.

وی گفت: همکاری و همراهی مردم که شرط لازم توفیق این قانون است در این مدت شروع طرح تحول اقتصادی قابل تقدیر است و قطعا مشکلات کشاورزان، صنعتگران به ویژه روستاییان به ستادهای تحول اقتصادی استان منعکس و در دست بررسی است که در سرعت تصمیم گیری کارساز خواهد بود.

اسداللهی افزود: با توجه به این که مراحل بررسی و تایید برنامه پنجم توسعه به پایان رسیده است جای دارد از ریاست جمهوری، هیات دولت و همه کسانی که در روند کار برنامه تاثیرگذار بودند تشکر کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet