حلول ماه ربیع الاول
1389/10/29 13:20:00
سرویس صحن
کرمی راد در نطق میان دستور؛

تیم مذاکره کننده در استانبول ذره ای از حقوق ملت کوتاه نیاید

**نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در آستانه مذاکرات استانبول از تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی خواست که ذره ای از حقوق قانونی ملت ایران کوتاه نیایند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمد کرمی راد در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی شاهد اقتدار روزافزون ملت عزیز و ایران اسلامی هستیم.

وی افزود: موفقیت های بی شمار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه های مختلف خواب را بر دشمنان آشفته کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: تاثیرگذاری معنوی انقلاب اسلامی ایران نه تنها در منطقه و خاورمیانه بلکه در معادلات نظام بین المللی موجبات بیداری ملت ها را در مقابل جباران و زورگویان فراهم آورده است.

وی ادامه داد: تحولات موجود در لبنان عزیز و پایداری مقاومت حزب الله در کسب اهداف عالیه خود و ضرورت تقویت و حمایت معنوی از مردم و مقاومت لبنان امری بدیهی است.

کرمی راد تصریح کرد: تحولات بوجود آمده در تونس، سودان و سایر کشورهای دیگر بیانگر حادثه مهمی است که در پیش روست؛ لازم است کشورهای اسلامی در مقابل اهداف پلید آمریکا و کشورهای استعمارگر هوشیاری خود را با اتکا به مردم کشورهای خود نشان دهند.

نماینده کرمانشاه در بخش دیگری از نطق خود با اشاره به مذاکرات پیش روی ایران و گروه 1+5 در استانبول ترکیه، گفت: در این مذاکرات انتظار داریم تیم مذاکره کننده همچنان با صلابت و اقتدار این مراحل را پشت سر گذاشته و ذره ای از حق قانونی ملت عزیز کوتاه نیایند.

کرمی راد با اشاره به مسائل داخلی کشور هم خاطرنشان کرد: همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند هر جا ماتوانستیم درست بفهمیم و تشخیص بدهیم و وارد صحنه بشویم غلبه با ما است.

وی افزود: امروز ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران و خط صحیح دین در کشور به مراتب قوی تر است از آنچه که پیش از فتنه بود، زیرا مردم خوب امتحان داده اند.

کرمی راد با اشاره با سخنان مقام معظم رهبری ادامه داد: تاکید معظم له در مناسبت های مختلف آن هم پس از گذشت یک سال از جریان فتنه نشان از اهمیت و عمق فتنه دارد؛ همچنان که فرمودند اگر جلوی قلم های بسته باز شود، مردم بیشتر به عمق این فتنه پی خواهند برد.

کرمی راد تصریح کرد: بیان حضرت آقا دلالت بر تبیین اصلی ازاصول ارزشی و انقلاب داشته و آن موضوع شناخت فتنه و فتنه گران و نیز تبری از آنان در همه حوزه ها و موضع گیری در برابر آنان در همه صحنه ها است.

نماینده کرمانشاه خاطرنشان کرد: باید صریحاً بگویم، اصولگرایی منهای محکوم نمودن فتنه، اصولگرایی نیست. بنابراین همه اصولگرایان باید حول محور ولایت به گونه ای عمل کنند که آن دسته از افرادی که در زمان فتنه با فتنه گران همراه بودند و یا آنان که سکوت کردند و یا موضع دوگانه گرفته‌اند از جمع تصمیم گیران اصولگرایی حذف نمایند.

وی افزد: بنابراین ضرورت دارد بزرگان اصولگرا با تبیین منشور کامل و جامع اصولگرایی خود را برای مقابله سازمان یافته و هوشمندانه در برابر فتنه گران که قرار است با چهره دیگر در عرصه ها حاضر شوند، آماده نمایند.

نماینده کرمانشاه در بخش دیگری از نطق با تقدیر از دولت در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها گفت: انتظار داریم برخی مشکلات جزئی مربوط به بخش کشاورزی و تولید را بویژه در میزان غیبت سوخت عشایر و سهمیه کپسول گاز و نفت و گازوئیل و نیز نفت کوره های آجرپذی را مرتفع کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet