هدر موبایل
1389/10/29 13:37:00
سرویس سیاسی
مصباحی مقدم با تاکید بر ضرورت پایبندی همه گروههای اصولگرا بر منشور اصولگرایی

منشور اصولگرایی شاخصی در جهت نزدیک کردن مواضع اصولگرایی خواهد بود

**مصباحی مقدم هدف از تدوین و انتشار منشور اصولگرایی از سوی جامعتین را کاهش اختلاف بین اصولگرایان عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: امیدواریم با پایبندی همه گروههای اصولگرا به این منشور مجموعه اصولگرایی به همگرایی قوی و مستحکمی دست یابد.

غلامرضا مصباحی مقدم نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به انتشار منشور اصولگرایی از سوی جامعتین اظهار داشت: به عنوان یکی از تدوین کنندگان این منشور معتقدم منشور خوب و مستحکمی در جهت افزایش وحدت بین اصولگرایان تدوین شده است.

وی مبنای تهیه این منشور را بیانات مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: به دنبال سخنرانی که ایشان به مناسبت سالگرد رحلت امام در مرقد امام داشتند، و خط امام را در آن جا به وضوح و روشنی ترسیم کردند و همچنین سخنرانی که چند سال قبل داشتند و مشترکات نظام در آن را اعلام کردند جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصمیم به تهیه این منشور گرفت که نتیجه نهایی آن چند روز پیش تحت عنوان منشور اصولگرایی منتشر شد.

چهره شاخص جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: خبرها حاکی از آن است که این منشور مورد استقبال گروههای اصولگرا قرار گرفته است.

مصباحی مقدم بر ضرورت پایبندی به منشور اصولگرایی تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: امیدواریم با انتشار این منشور مجموعه اصولگرایی در شرایط حاضر به یک همگرایی قوی و مستحکمی دست یابد.

رئیس کارگروه ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی در ادامه هدف از تدوین این منشور را کاهش اختلافات بین اصولگرایی عنوان کرد و گفت: فرض بر این است که این منشور دیدگاه های مجموعه را هم نزدیک کرده و شاخصی در جهت تنظیم مواضع و دیدگاههای اصولگرایی خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet