حلول ماه ربیع الاول
1389/10/29 14:23:00
سرویس سیاسی

ادامه انتقادات نمایندگان کویتی از مخالفت نخست‌وزیر با استعفای وزیر کشور

**نمایندگان کویتی مخالف دولت به انتقادات خود از دولت در پی رد درخواست استعفا وزیر کشور ادامه دادند.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه الخلیج چاپ کویت، "فیصل المسلم" سخنگوی فراکسیون توسعه و اصلاح پارلمان کویت از آماده شدن درخواست استیضاح "شیخ جابر الخالد" وزیر کشور خبر داد.

سخنگوی فراکسیون مخالف دولت در پارلمان کویت همچنین مخالفت دولت با استعفای وزیر کشور را حرکتی تحریک آمیز برای افزایش اختلافات در کشور توصیف و مخالفت فراکسیون را با آن اعلام کرد.

"مسلم البراک" دیگر نماینده عضو این فراکسیون همچنین از "شیخ ناصر المحمد" نخست وزیر این کشور خواست تا از وزیر کشور حمایت نکند و با استعفای وی موافقت کند.

دیگر نمایندگان مخالف دولت نیز با انتقاد از رد درخواست استعفای این وزیر از سوی دولت از نمایندگان خواستند تا همکاری لازم برا برای استیضاح وزیر کشور انجام دهند.

پارلمان کویت چندی پیش بعد از از فوت یک شهروند کویتی تحت شکنجه پلیس کمیته ویژه ای برای بررسی این حادثه تشکیل داد ولی هنوز گزارشی در این مورد ارائه نکرده است. وزیر کشور کویت نیز به دنبال این حادثه و جنایتکارانه خواندن آن از سمت خود استعفا داد ولی با مخالفت دولت روبرو شد. نمایندگان مخالف نیز دولت را تهدید به استیضاح وزیر کشور در صورت عدم موافقت با استعفا وی کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet