هدر موبایل
1389/10/29 12:27:00
سرویس صحن
حسین نژاد در نطق میان دستور:

دولت به تعهدات خود درباره حساب ذخیره ارزی عمل کند

**نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامیف ۲ درصد درآمد نفت برای مناطق محروم را حیاتی دانست و افزود: شایسته است که تا پایان سال مالی جاری دولت به تعهدات خود عمل کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "محمدرضا حسین نژاد" در نطق میان دستور خود با بیان این که 2 درصد درآمد نفت برای مناطق محروم و کمتر توسعه یافته امری بسیار مهم و حیاتی است، گفت: به دلیل ایجاد صندوق توسعه ملی این امر مغفور مانده است که می بایست مورد توجه دولت قرار بگیرد تا در روند توسعه و عمران و آبادانی این مناطق خللی وارد نشود و گامی در جهت اجرای عدالت برداشته شده باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: براساس قانون بودجه مابه التفاوت بهای نفت مازاد بر 65 دلار می بایست به حساب ذخیره ارزی منظور گردد تا براساس آن دولت به تعهدات خود عمل نماید لذا شایسته است تا پایان سال مالی به این امر اهتمام ورزد تا در عمران و آبدانی و حمل و نقل کشور و اجرای مصوبات مجلس موثر واقع گردد.

وی همچنین از وزیر محترم آموزش و پرورش خواست تا با توجه به زحمات آموزشیاران نهضت سوادآموزی تدبیری اتخاذ کند تا با اجرای قانون تکلیف بقیه آموزشیاران نهضت مشخص و در بکارگیری و استخدام این عزیزان اولویت استخدامی مورد توجه قرار گیرد.

نماینده شیروان در مجلس از مواضع هوشمندانه حزب الله و افشاگری به موقع نسبت به شهود دروغین دادگاه فرمایشی ترور حریری اعلام حمایت کرد و گفت: اسرائیل و آمریکا بدانند که هم در عرصه سیاسی و هم در عرصه نظامی شکست های پی درپی داشته و خواهند داشت.

حسین نژاد گفت: از وزارت جهاد کشاورزی درخواست اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی را مقرر بود تا 15 مهرماه اعلام شود را دارم.

وی با تاکید بر این که جستجوی مقصر حادثه سقوط هواپیمایی که باعث از دست دادن عزیزانمان شده است کار درستی نیست، افزود: باید به آنهایی اعلام مبارزه با دولتها را دادند و بر طبل تحریم می کوبند و به مجامع حقوق بشری اعلام می کنند که ما دولتها را نشانه گرفته ایم بگویم ببینند که چگونه ملت ها را نشانه گرفته اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet