هدر اصلی
1389/10/29 17:57:00
سرویس اقتصادی
علی کائیدی:

طرح آبرسانی چم‌مهر و واشیان با بودجه استانی به جایی نمی‌رسد

**نماینده مردم پلدختر، ملاوی و معمولان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ۲ طرح آبرسانی چم‌مهر و واشیان گفت: این طرح آبرسانی ۱۰ ساله است و پیش از آنکه بنده در خدمت مردم بزرگوار حوزه انتخابیه‌ام باشم این طرح‌ها برنامه‌ریزی شده بود. این طرح اگر به نتیجه برسد حدود ۲۶۰۰ هکتار زمین را آبیاری می‌کند ولی تا الان این یک طرح استانی بوده و بودجه آن از محل اعتبارات استانی تأمین می‌شده است.

"علی کائیدی" در گفتگو با هفته‌نامه «بامداد» لرستان گفت: این طرح حدود 30میلیارد تومان هزینه دربر دارد که با بودجه‌های استانی حداکثر یک‌میلیارد تومان سال‌ها به طول می‌انجامد. با معاون راهبردی رئیس‌جمهور رایزنی شده است و در حال‌حاضر پیگیر آن هستم تا ردیف مستقلی برای آن بگیرم تا انشاء‌الله این طرح به درستی ساماندهی شود.

کائیدی همچنین درباره دستگیری باند جاسوسی وابسته به موساد که عامل ترور شهید علی‌محمدی بودند نیز گفت: انقلاب ما منافع ابرقدرت‌ها و وضعیت اسرائیل را در منطقه تهدید می‌کند چون باعث آگاهی توده‌ها به ویژه در خاورمیانه شده است، لذا آنها به هر راهی سعی می‌کنند جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی ایران را بگیرند ولی آنها کور خوانده‌اند و ملت ایران راه خودش را پیدا کرده است. برای همین موساد علیه بهترین جوانان ما در حال اقدام تروریستی است.

صرفاً این نیست که بگوییم علیه روحانیت که در رأس انقلاب قرار دارند یا سیاسیون عمل می‌کنند آنها حالا با نخبگان و دانشمندان ما کار دارند چون دیده‌اند که انقلاب راه خودش را پیدا کرده و اکنون سعی دارند از رشد علمی ما جلوگیری کنند ولی کاری از پیش نمی‌برند و تیرشان به سنگ می‌خورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet