هدر موبایل
1389/10/30 14:48:00
سرویس سیاسی
سعادت، پیامد خبر دستگیری جاسوسان وابسته به موساد را چنین دانست

خوشحالی مردم و یأس‌دشمنان

**نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگیری باند جاسوسی وابسته به موساد در ایران به‌دست سربازان گمنام امام زمان(عج) پیام خوشحال‌کننده‌ای برای مردم ما و خبر مأیوس‌کننده‌ای برای دشمنان بود.

"حمید سعادت" ضمن بیان این مطلب به روزنامه «نسل فردا» اصفهان اضافه کرد: دستگیری اعضای این باند جاسوسی که در ترور شهید علی‌محمدی دست داشتند، قدرت سیستم اطلاعاتی و امنیتی ما را نشان می‌دهد که در‌هرحال توانسته‌اند، این جاسوسان خطرناک که مجهز به پیشرفته‌ترین وسایل و امکانات هستند را مغلوب کرده و آنها را دستگیر کنند. خبر دستگیری این عده مردم ما را خوشحال کرد و آبی بر آتش خشم انقلابی آنها از شهادت شهید علی‌محمدی ریخت و ازسوی دیگر دشمنان را هم مأیوس کرد که دیدند در تیررس نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ایران هستند و هیچ‌گاه هم نمی‌توانند با این اقدامات کور، راه به جایی ببرند.

وی تفاوت سیستم اطلاعاتی امنیتی ایران با سیستم امنیتی دیگر کشورها را پشتوانه معنوی و اعتقادی سربازان گمنام امام زمان(عج) و حمایت مردمی دانست و اظهار داشت: چون این نیروهای مخلص و فداکار با اعتقاد قلبی کار می‌کنند و صرفاً در مسیر حاکمیت نظام اسلامی گام برمی دارند به همین نسبت توفیق بیشتری هم خواهند داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet