حلول ماه ربیع الاول
1389/11/01 09:45:00
سرویس سیاسی
محمدتقی رهبر:

منشور اصولگرایی مدعیان را از اصولگرایان واقعی جدا می‌کند

**رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی منشور اصولگرایی را میزانی برای افزایش اصولگرایی بین اصولگرایان دانست و تاکید کرد: امیدواریم با پایبندی همه گروه‌های اصولگرا به این منشور، وحدت اصولگرایان بیش از گذشته شده و اصولگرایی در مسیر درست خود حرکت کند.

"محمدتقی رهبر" نماینده اصفهان در گفت و گو با خانه ملت با تاکید بر اهمیت تدوین منشور اصولگرایی از سوی جامعتین اظهار داشت: منشور اصولگرایی به روشنی اصولگرایی را از غیر اصولگرایی تفکیک کرده و شاخص ها و مفاهیم آن را به روشنی تبیین کرده تا مدعیان اصولگرایی از اصولگرایان واقعی بازشناسایی شوند.

وی منشور اصولگرایی را محور وحدت بین اصولگرایان دانست و گفت: این منشور میزانی برای افزایش همگرایی و وحدت بین اصولگرایان است و امیدواریم با پایبندی همه گروه های اصولگرا به این منشور این وحدت بیش از گذشته شده و اصولگرایی در مسیر صحیح خود حرکت کند.

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس تصریح کرد: خوشبختانه اصولگرایان اختلاف اساسی و اصولی با هم ندارند، ممکن است نگاه‌ها، دیدگاه ها، سلایق و... متفاوت باشد اما در مبانی و اصول اولیه همگی اشتراک دارند و این منشور کمک خواهد کرد این اختلافات سلیقه ای و دیدگاهی نیز کمتر شده و گروه های اصولگرایان به هم نزدیک تر شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet