هدر موبایل
1389/11/01 14:11:00
سرویس سیاسی
یادداشتی از موسوی سرچشمه؛

مردم همواره جلوتر از مسئولان حرکت کرده‌اند

**سیدیونس موسوی سرچشمه نماینده مردم فراشبند، فیروزآباد، قیر و کارزین یادداشتی به مناسبت پنجم بهمن ماه سالروز نخستین انتخابات ریاست جمهوری بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نگاشته که در روزنامه «خبر جنوب» فارس منتشر شده است.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن این یادداشت در پی می آید؛

پنجم بهمن ماه سالروز نخستین انتخابات ریاست جمهوری بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است و از آن زمان تاکنون حدود سی سال گذشته است. در این مدت مردم ما چه در انتخابات مجلس شورای اسلامی، چه انتخابات ریاست جمهوری و چه مسائلی مانند جنگ، فتنه‌ها، تهدیدها و مواردی از این دست نشان داده‌اند که که همواره در صحنه حضور دارند و هم نظام جمهوری اسلامی را دوست دارند و هم ولایت‌فقیه را به طول کامل قبول دارند.

 در واقع مردم ما هیچ گاه کاستی نشان نداده‌اند و همیشه جلوتر از مسئولان حرکت کرده‌اند.

در انتخابات هم از دوره اول تاکنون در هر دوره حضور پررنگ‌تر و گسترده‌تری داشتند و به‌رغم تبلیغات فراوان دشمن و جنگ نرم آنها هیچ گاه صحنه را خالی نکرده‌اند. به‌ویژه در آخرین انتخابات ریاست جمهوری که شاهد حضور 85 درصدی مردم بودیم؛ این حضور در حالی محقق شد که همه رسانه‌های غربی تلاش داشتند مردم را از حضور در صحنه‌ها و پای میز رأی‌دهی مأیوس کنند، اما حضور مردم به حدی چشمگیر بود که در دنیا سابقه نداشته است.

حقیقت این است که عزتی که مردم در همه این سال‌ها آفریده اند، همه مسئولان را شرمنده کرده است، به طوری که مسئولان با وجود تلاش‌های فراوانشان در اعتلای سطح زندگی فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی مردم، آن طور که باید و شاید نتوانسته‌اند خود را به مردم برسانند.

با نگاهی به تمامی این انتخابات که در کشور برگزار شد، آن چه برای کشور مانده است، حضور مردم و همراهی همیشگی آنها با مسئولان کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران است. این حضور بهترین پشتوانه برای کشور خواهد بود و می‌تواند ما را دربرابر هرگونه تحریم و تهدیدی حفظ کند و مسئولان را دلگرم سازد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet