حلول ماه ربیع الاول
1389/11/02 09:15:00
سرویس صحن
برای پاسخگویی به سوالات 11 نماینده حاضر می‌شوند

وزرای کشور و رفاه این هفته در صحن علنی مجلس

**وزرای کشور و رفاه و تامین اجتماعی در هفته جاری با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به سوالات نمایندگان پاسخ می‌گویند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مجلس در جلسات علنی هفته جاری که در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه سوم و چهارم بهمن ماه برگزار می‌شود، رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع  و معادن درمورد لایحه اصلاح قانون معادن را ادامه می‌دهند.

همچنین گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی درمورد لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه قرنطینه گیاهی و حفط نباتات بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین  که یک‌فوریت آن  در جلسه علنی مورخ  5 دی ماه  به‌تصویب رسید و گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی درمورد لایحه تشکیلات دادسرا و دادگاه عالی و نظارت انتظامی بر رفتار قضایی نیز در دستور کار جلسات علنی این هفته مجلس قرار دارد.

"مصطفی محمدنجار" وزیر کشور در هفته جاری با حضور در صحن علنی به سؤال ده نفر از نمایندگان مجلس پاسخگو خواهد بود.

"صادق محصولی" وزیر رفاه و تأمین اجتماعی نیز در هفته جاری برای پاسخگویی به سؤال "داریوش قمری" نماینده ایلام، مهران، ایوان، شیروان و چرداول در صحن علنی حاضر می‌شود.

قرائت گزارش کمیسیون اصل نودم قانون اساسی درمورد شکایت واصله از ارائه اجباری بیمه‌نامه‌های شخص ثالث شرکتهای بیمه پارسیان و بیمه ملت توسط برخی شرکتهای تولید‌کننده خودرو و گزارش کمیسیون صنایع و معادن درمورد تحقیق و تفحص از حادثه انفجار معدن باب‌نیزو کرمان دیگر دستور کارهای جلسات علنی هفته جاری مجلس را تشکیل می‌دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet