هدر موبایل
1389/11/02 10:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آشتیانی:

اختلاف سلیقه و القائات بیرونی آفت جریان اصولگرایی است

**نماینده مردم قم در مجلس معتقد است که "اختلاف سلیقه" و "القائات بیرونی" عواملی هستند که باعث پدید آمدن تشتت میان جریان اصولگرایی می‌شود.

رضا آشتیانی نماینده مردم قم و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به لزوم تحقق وحدت میان اصولگرایان، گفت: معتقدم تشتت پیش‌آمده پس از جریانات اخیر تنها آسیبی است که متوجه اصولگرایان خواهد بود و اگر این مسئله همانطور که عده‌ای به دنبال تبدیل آن به وحدت هستند، با وحدت بیشتری آمیخته شود، مشکل حل خواهد شد.

نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه اختلاف سلیقه و القائات بیرونی در مورد وجود اختلاف میان اصولگرایان عواملی است که باعث پدید آمدن تشتت میان جریان اصولگرایی شده است، تصریح کرد: نمی‌توان گفت که القائات بیرونی در پدید آمدن این تشتت بی‌تأثیر بوده اما در عین حال سلائق متفاوتی هم که میان اصولگرایان وجود دارد نیز به وحدت لطمه می‌زند.

آشتیانی در ادامه با ابراز امیدواری نسبت به تلاش‌های انجام شده برای ایجاد وحدت میان اصولگرایان و از بین رفتن تشتت بوجود آمده، تاکید کرد: نقش آفرینی کسانی که حیثیتی در جامعه دارند در تحقق وحدت میان اصولگرایان تأثیرگذار است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در همین زمینه با توجه به حیثیتی که جامعتین در جامعه دارد، اگر درست و مناسب اقدام کند، اقداماتش در تحقق وحدت میان اصولگرایان بی‌تأثیر نخواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet