حلول ماه ربیع الاول
1389/11/02 12:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقان:

وحدت در سایه منشور اصولگرایی شکل می‌گیرد

**نماینده مردم درود و ازنا با بیان اینکه اصولگرایان برای رسیدن به وحدت باید مصالح جبهه اصولگرایی را بر منافع شخصی خود ترجیح دهند، گفت: وحدت تنها زمانی حاصل می‌شود که اصولگرایان خود را در ذیل منشور تعریف کنند.

عزت‌الله دهقان نماینده مردم درود و ازنا در مجلس در گفت‌وگو با فارس با اشاره به انتشار منشور اصولگرایی از سوی جامعتین، اظهار داشت: اصولگرایان برای ترسیم آینده سیاسی خود نیاز به یک چشم‌انداز و یک راهبرد داشتند که در حقیقت منشور اصولگرایی این خلأ را برطرف خواهد کرد.

وی با بیان اینکه محورهای تعیین شده در منشور اصولگرایی با مؤلفه‌های گفتمان انقلاب اسلامی تطبیق دارد، افزود: باید به این نکته توجه کرد که جامعتین دایره اصولگرایی را در منشور گسترش داده است و اصولگرایان باید خود را در زیر چتر این منشور قرار دهند تا وحدت کامل در بین این جبهه حاصل شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه اصولگرایان برای رسیدن به وحدت باید مصالح جبهه اصولگرایی را بر منافع شخصی خود ترجیح بدهند، گفت: وحدت تنها زمانی حاصل می‌شود که اصولگرایان منشور را الگوی خود قرار دهند و خود را در ذیل منشور تعریف کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به بند موضع‌گیری صریح در برابر فتنه‌ها که در منشور اصولگرایی به آن تاکید شده است، خاطرنشان کرد: فتنه 88 مصداق بارز عملکرد افراد در برابر فتنه‌ها است و کسانی که از فتنه 88 سربلند بیرون آمدند قطعا در برابر فتنه‌های آینده نیز مقاوم خواهند بود.

وی افزود: کسانی که در برابر فتنه 88 موضع‌گیری صریحی نداشتند نمی‌توانند در منشور اصولگرایی جای بگیرند بنابراین کسانی که بندهای منشور را اجرا نکرده‌اند، نمی‌توانند خود را اصولگرا بنامند چرا که مردم آنها را اصولگرا نمی‌نامند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet