حلول ماه ربیع الاول
1389/11/02 16:28:00
سرویس فرهنگی
نوروزی:

شهرستان‌های حومه تهران از لحاظ فرهنگی وضعیت مطلوبی ندارند

**نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی از وضعیت تخصیص بودجه فرهنگی به کتابخانه‌ها در بخش‌ها و شهرستان‌های استان تهران اظهار گلایه و انتقاد کرد.

"حسن نوروزی" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: متاسفانه بخش ها و شهرستان های حومه تهران به رغم جمعیت بالایی که دارند؛ اما از لحاظ وضعیت فرهنگی به خصوص در امور مربوط به کتابخانه ها یا نبود امکانات ورزشی در تنگنا قرار دارند.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرستان رباط کریم با دارا بودن 850 هزار نفر جمعیت، در حالیکه از برخی استان های کشور جمعیتش بیشتر و امکاناتش بسیار پایین تر است.
عضو کمیسیون انرژی در مجلس گفت: در نشست های متعددی که نمایندگان استان تهران با تمدن استاندار پایتخت داشتیم، مسایل و مشکلات شهرستان ها رباط کریم، پاکدشت و ورامین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
این نماینده مردم در مجلس شواری اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه در حال حاضر وضعیت بیکاری در شهرستان های اطراف تهران به امر بسیار نگران کننده تبدیل شده است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: مسایل و مشکلات مربوط به امور فرهنگی و اجتماعی هرچه سریعتر رفع شود.   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet