حلول ماه ربیع الاول
1389/11/02 16:32:00
سرویس سیاسی
عضو هیئت رییسه مجلس:

برنامه پنجم توسعه کشور به دولت ابلاغ شد

**عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از ابلاغ برنامه پنجم توسعه کشور به دولت خبر داد و گفت: برنامه پنجم توسعه منهای ماده ۸۰ آن که به موضوع مجمع عمومی بانک مرکزی و نحوه انتخاب رییس آن مربوط می شود، از سوی رییس مجلس به دولت ابلاغ شده است.

"محمد حسین فرهنگی" عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت از ابلاغ برنامه پنجم توسعه خبر داد و گفت: برنامه پنجم توسعه کشور که بعد از تصویب در مجلس شورای اسلامی به دلیل وجود چند مورد اختلافی میان مجلس شورای نگهبان به مجمع تشخیص ارسال شده بود، با رفع این موارد و ارجاع آن به مجلس از سوی رییس مجلس به دولت ابلاغ شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همچنین، افزود: از برنامه پنجم توسعه تنها یک ماده باقیمانده است که آن هم ماده 80 این برنامه است و به موضوع مجمع عمومی بانک مرکزی و نحوه انتخاب رییس کل ان مربوط می شود و این ماده به دلیل اینکه از سوی مقام معظم رهبری به عنوان معضل به مجمع تشخیص مصلحت ارجاع شده است، جدای از این برنامه بررسی و چنانکه دبیر مجمع نیز اعلام کرده است، ظرف مدت یک ماه آینده نتیجه آن اعلام خواهد شد.

برنامه پنجم توسعه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور روز پنجشنبه 30 دی ماه 1389 بعد از ارجاع این برنامه از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام به مجلس شورای اسلامی، از سوی علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی به دولت ابلاغ شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet